Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath

Fekete Pillangók - 1023. Télközép hava  KaDiPE5
Fekete Pillangók - 1023. Télközép hava  KaDiPE5
  • Bárdjai
Lelkes firkászok
Deedra Gindrian
16 Hozzászólások - 42%
Folrandír Ceilteach
6 Hozzászólások - 16%
Naken Forerion
6 Hozzászólások - 16%
Kalandmester
5 Hozzászólások - 13%
Krónikás
2 Hozzászólások - 5%
Edeyra Rolar
1 Témanyitás - 3%
Nasir Al-Qasim
1 Témanyitás - 3%
Ian Gray
1 Témanyitás - 3%
A próba
Bátor kalandorok figyelem!
Esőzés havi Hőseink
Jutalmuk a próba függvényében
●●●●●●●●●●●●
Aktuális kétheti kihívás
Posztolj számodra tetszőleges bejegyzést a Karakteraplók topikba!
Üdvöznk
dicső lovag szép a ruhád, szép a lovad
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk Tulveron mágiával átszőtt világában!
Oldalunk középkori körülmények között játszódik, és ötvöződnek benne számtalan fantasy mű elemei.
Regisztráció előtt kérünk, mindenképpen olvasd el a Törvénykönyvünket és Világleírásunkat, melyek az oldalon való könnyebb kiigazodást szolgálják, illetőleg az alapok megismerését.
Oldalunk 2021.01.08-án nyitotta meg kapuit a nagyérdemű előtt.
Várunk sok szeretettel egy igazán nagy kalandra!
ChatBox
Üzenj nekünk

Friss Krónikák
Ahol még nem száradt meg a tinta
Yesterday at 9:21 pm
• Utcák

Bátor kalandorok
Oldalon settenkedő sötét árnyak

Ezaras Azildor

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (70 fő) Pént. Jan. 08, 2021 6:26 pm-kor volt itt.
Isilmë kegyeltjei
Fajok, nemek aránya
Faj
Férfi
Elf
0
2
Ember
8
8
Ork
0
1
Törpe
0
1
Najád
2
0
Vivern
2
4
Keverék
1
2
Kalendárium
oldalunk időszámítása

Fekete Pillangók - 1023. Télközép hava

Go down 
Utolsó Poszt Vas. Nov. 13, 2022 2:53 pm
Fekete pillangók
Raghat & Llyris
« taggeld;  @Raghat  •  Zene; Dragon • credit; »
A
z éjszaka sötét leple alatt Ylore városa bugyogó fertővé vált, legalábbis, ha az ember megfelelő helyen kereste a szórakozást, vagy éppen az orkot, akinek el akarta dalolni a versét. Talán ittam is egy kicsit, hogy a bátorságom megjöjjön... ám kellemes bizsergés helyet csak szédelgést éreztem. Nem kellett volna kihagyni az ürühúst, amit a mester oly' erőszakosan tálalt fel, ahogyan a leckéit rágja az ember szájába. Magában az ital nem csak bátorság volt, hanem az merészség is, már ami az én esetemet illeti. Így kissé meg is feledkeztem a kezemben szorongatott papírról.
Raghat-ot még hazulról ismertem... éppen pár nappal az előttről, hogy a húgom megházasodott. Hazamentem s atyám máris azzal fogadott, hogy egy értelmileg szerény ork nem hajlandó távozni a földjéről, s félnek tőle az emberek. Gyorsan kiderült, hogy a parasztok összebarátkoztak vele, csak éppen apám becsületét sértette, hogy ahelyett, hogy a teremtmény távozna, a néppel barátságot kötött, még be is segített egy-egy komolyabb fizikai jelenlétet igénylő dologba. Kilovagoltam a bátyám, Eugan oldalán, hogy találkozzam vele, ám ahelyett, hogy távozásra vettem volna rá, meghallgattam a történetét. A múltja fájdalmas volt, jajveszékeléssel teli, én pedig hősi éneket ígértem neki belőle. Talán elhamarkodottan, hiszen sosem voltam túl komoly verselő.
Reméltem, hogy ott találom, ahol megbeszéltük. Én magam kicsit késésben voltam, hiszen lehúztam egy, majd kettő, sőt talán egy harmadik pohárka mézbort is, a tükör előtt elpróbáltam a dicsőséges szöveget.
- Hát itt vagy - állapítottam meg, ahogy megbeszélt utcán befordul megpillantottam. Termetes alkatát aligha lehetett nem kiszúrni még a sötétben is, hiszen eddigre már, a hideg estéken, a holdfénye világította az utcán tartózkodók útját. - No, felkészültél rá, hogy hamarosan elverseljem neked a rólad költött szavakat? - kérdeztem széles vigyorral, kivillantva rendezett, fehér fogaimat. Ha másban nem, ebben igencsak eltértem a környékbeliektől, ám öltözékem is származásom kissé magasabb mivoltáról árulkodott.
Köszönthettem volna persze illedelmesebben is rég nem látott ismerősömet. Calden óta csak levelezésben érintkeztünk, s azok sem voltak túl mély szavak egymáshoz. Várj meg itt és itt holnap. Megírtam a versed. A városban vagy? Nos, ehhez hasonló gondolatok szerepeltek mindössze rajta.
Végig mértem magamnak, miközben meghallottam az egyik közeli épületből áradó nótát. A szívem dobbant egyet, mintha csak ismerős hangját hallanám. Valójában a zene fogott meg, melyet rég élveztem. Apám egykori tanítója szeretett otthon tudni estére, meg napközben is, így éppen olyan börtönben éreztem magam, mint odahaza.
- Ó... hallod ezt? - kérdeztem. Tekintetemmel máris az épületet kerestem, melynek ajtaja előtt az évszakhoz mérten is alulöltözött leány állt. Azonnal felém intett, én pedig csak visszabiccentettem. - Meghívlak egy italra, barátom - közöltem az orkkal, majd megindultam a bordélynak tűnő építmény felé.

Világi vagyok
Llyris Tiell

Lombtalan lomb a mi lombunk, Virágölő a virágunk...

❖ Történetem : ❖ Ulron :
43
❖ Tartózkodási hely :
Qerilyan Birodalom területe
❖ Szintem :
Tanonc (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Fekete Pillangók - 1023. Télközép hava  Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Vas. Nov. 13, 2022 2:17 pm
Világi vagyok
Llyris Tiell

Lombtalan lomb a mi lombunk, Virágölő a virágunk...

❖ Történetem : ❖ Ulron :
43
❖ Tartózkodási hely :
Qerilyan Birodalom területe
❖ Szintem :
Tanonc (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Fekete Pillangók - 1023. Télközép hava  Empty
Vissza az elejére Go down