Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath

Lonely moments of the viper KaDiPE5
Lonely moments of the viper KaDiPE5
Üdvöznk
dicső lovag szép a ruhád, szép a lovad
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk Tulveron mágiával átszőtt világában!
Oldalunk középkori körülmények között játszódik, és ötvöződnek benne számtalan fantasy mű elemei.
Regisztráció előtt kérünk, mindenképpen olvasd el a Törvénykönyvünket és Világleírásunkat, melyek az oldalon való könnyebb kiigazodást szolgálják, illetőleg az alapok megismerését.
Oldalunk 2021.01.08-án nyitotta meg kapuit a nagyérdemű előtt.
Várunk sok szeretettel egy igazán nagy kalandra!

Lonely moments of the viper

Go down 
Utolsó Poszt Szer. Dec. 07, 2022 11:47 pm

Remembrance

A lilás színű, keserű folyadék végigmart a torkomon, ahogy egy hajtásra lehúztam. Minden erőmet, és lélekjelenlétemet össze kellett szednem, hogy ne okádjam vissza, jó néhány percbe beletelt, mire konstatáltam, hogy megmarad bennem. A rosszullét csak ez után kezdődött. Émelyegtem, szédültem, ahogy több ritka, erősebb alkímiai főzet esetén is történne, azonban biztosra tudtam, nem mérgezés történt. A varázsitalt egy megbízható kapcsolatomtól kaptam, és a mellé érkezett levél az utolsó kétségeimet is eloszlatta. Így hát csak hátradőltem, átadtam magam a pillanatnak, vártam, hogy túl legyek a lötty hatásán.
Mintha csak valami erősebb drog befolyása alá kerültem volna, úgy hasgatott fejembe a fájdalom, annak minden velejárójával együtt. Időérzékemet teljesen elvesztettem, ahogy ágyamon fetrengve magával rántott gondolataim áradata. Mintha csak kitágult volna az elmém, úgy záporoztak gondolatok, emlékek, szinte látomásként megelevenedve, s egy szempillantás alatt tova is tűnve. Tapasztaltam már egyet s mást különböző pszichedelikus szerek hatására, ehhez foghatót viszont még soha. Hevesen ziháltam, éreztem, hogy csatakokban folyik rólam a veríték, miközben lassan nyugodni kezdtek a fejemben lepergő éles képek. Tisztázódtak, rendeződtek, mintha apránként kezdtek volna értelmet nyerni. Ám túl zavaros volt még, hogy bármit is felfogjak.
Sivatagot látok, magam körül lángokat. Gyermek vagyok. Mesterek tanítanak, hogyan legyek úrrá rajta. Hogyan rejtsem el valódi mivoltomat, és hogyan építsek magam köré álcát, mintha csak valós lenne. A császári palota márvány padlózatán állok, Mynzash mágustanácsába választanak. Darius vagyok. Egy kerengőn sétálok, a császár feleségének kíséretében. Információkat gyűjtök. A palota vérben áll, elégtételt veszünk elhullott testvéreinkért. Kudarc. Egy várbörtön mélyén vagyok. Második esélyt kapok, hajóval visznek ki Mynzashból. Nasir vagyok, úton Észak felé. Mielőtt partot érünk, megitatnak velem egy főzetet, egészen hasonlót ehhez. Homály. Belépek El'Alorába.
Voslaar vagyok, a Vipera. Tudom, mi a küldetésem.

Deedra Gindrian, Nykon Gindrian and Ezaras Azildor Kedvelték

Varázsló vagyok
Nasir Al-Qasim

Power is a pyramid - thinnest at the top

❖ Történetem : ❖ Ulron :
25
❖ Tartózkodási hely :
El'Alora
❖ Szintem :
Haladó (Elementáris mágia); Tanonc (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lonely moments of the viper Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Kedd Dec. 06, 2022 4:03 pm
Varázsló vagyok
Nasir Al-Qasim

Power is a pyramid - thinnest at the top

❖ Történetem : ❖ Ulron :
25
❖ Tartózkodási hely :
El'Alora
❖ Szintem :
Haladó (Elementáris mágia); Tanonc (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lonely moments of the viper Empty
Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Moments