Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath

Fehér-tenger KaDiPE5
Fehér-tenger KaDiPE5
Üdvöznk
dicső lovag szép a ruhád, szép a lovad
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk Tulveron mágiával átszőtt világában!
Oldalunk középkori körülmények között játszódik, és ötvöződnek benne számtalan fantasy mű elemei.
Regisztráció előtt kérünk, mindenképpen olvasd el a Törvénykönyvünket és Világleírásunkat, melyek az oldalon való könnyebb kiigazodást szolgálják, illetőleg az alapok megismerését.
Oldalunk 2021.01.08-án nyitotta meg kapuit a nagyérdemű előtt.
Várunk sok szeretettel egy igazán nagy kalandra!

Fehér-tenger

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Utolsó Poszt Hétf. Okt. 24, 2022 10:57 pm
- Pedig még múlhat rajta. Akkor majd könyörögni is fogsz még.. - Kacsintok egyet, mit sem törődve vele, hogy mennyire látványosan utálkozik a kisleány. Majdcsak felnő egyszer. - Most nincs kedvem hozzá, de édi, hogy így törődsz másokkal. Olyan igazi kalózhercegnős! - Lehetetlen megunni, ahogy Cori utálkozik. Az egyik legszórakoztatóbb dolog... rögtön Cailen gyűlölködése után.

Egy ideig figyelgetem az egyre távolodó csapatot, aztán már csak a képzeletemre tudok hagyatkozni, vajon mi történhet az erdőben.  Cori vérét szívom kicsit, próbálok beszélgetni vele, bár tudom, hogy ettől csak még inkább meg akar majd ölni. Barátkozni aligha fogunk valaha is, de ettől én még nagyon is jól szórakozom.

Már messziről kiszúrom a felénk kocogó alakot, és csak a fejem rázom, ahogy elképzelem, hogy bánt el egy tucat részeg idiótával. Igazán kár, hogy nem láthattam.  Egy pillanatra talán meglep, amikor leveti magát a homokba éppen előttem, de gyorsan a képemre kúszik a legördögibb mosoly, amire csak képes vagyok, és megint csak csípőre tett kézzel pillantok le rá. - Semmi szükség rá, hogy a lábaim elé vesd magad Kicsi Póni. Elég ha csak megbánod bűneid. Tudod, hogy úgyis megbocsátanék. -

Ezaras Azildor, Cailen Sephiran and Ned Hawke Kedvelték

Zsivány vagyok
Shani Masrani

Great stories happen to those who can tell them

❖ Ulron :
175
❖ Tartózkodási hely :
Veszett Szuka
❖ Keresem :
a lelkiismeretemet égre -földre, de nyoma sincs..
❖ Szintem :
Kezdő (Tolvajlás); Tanonc (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Fehér-tenger Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Hétf. Okt. 24, 2022 10:48 pm

The hunt has begun
«  @"Cailen Sephirani" &  @SHANI MASRANI & @Ned Hawke & @"Ivy Reaves"• credit;  »
Nem igazán féltem Cailent. Egyrészt meglepő módon ő most nagyon is józan, a többiek viszont csoda, hogy még állnak és menni képesek. Szerintem utol se tudnák őt érni. Teljes békességben ücsörgök a földön, mikor egy ocsmány alak lép a látóterembe. Egy fintor kúsik az arcomra.
-Ha az életem múlna rajta se kérnék tőled segítséget... Inkább pusztuljak el.-Érezheti az undort a hangomban is. Mégis mit eszik ezen a cafkán a bátyám?
-Nézd van még pár kalóz, akivel összefekhetsz. Inkább rajtuk segíts.-Szemem sarkából észre is veszem a rohanó tetvéremet, így kíváncsian kezdem el őt figyelni, majd egy mosoly kúszik az arcomra ahogy elterül a homokban.
-Végül is így is el lehet intézni. Bár nem ez volt a tervem, de kapóra jöttél.-Lehet, hogy nem úgy indult, ahogyan azt terveztem, de végül az eredmény ugyanaz lett, sőt talán így még jobb is.

Ezaras Azildor, Cailen Sephiran, Ned Hawke and Shani Masrani Kedvelték

Harcos vagyok
Corine Sephiran

❖ Ulron :
185
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgatás); Tanonc (Tolvajlás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Fehér-tenger Empty
Utolsó Poszt Hétf. Okt. 24, 2022 10:41 pm
Fehér-tenger ZZxEEsu

The Hunt Has Begun
Nem tudom mennyire mélyen járok az erdőben, de a részeges csoportosulásom szépen követ, néhol lelassulva, hol felgyorsulva amint újfent meglátnak a fák között cikázni. Hirtelen ötlettől vezérelt terv alakult ki ebből, hiszen az első pár percben az életemért és az utolsó hordó rumért menekültem, de hamar rájöttem, hogy ebből micsoda előnyt is lehetne kovácsolni.
Direkt játszadozom velük, és szándékosan tűnök el és fel néhol előttük, néhol mögöttük, a terv pedig egyre jobban sikeresnek bizonyul. Addig-addig fordítgatom őket, mígnem már tényleg nem tudják merre van a hátra. A partot egy jó ideje elhagytuk, fogalmuk sincs merre van a tábor. Az erdő egy random pontján „véletlenül” elejtem a hordót, és messze tőlük, hatalmas kört leírva futok vissza a táborba. Kocogva érek vissza a partra, élesen fújom ki a levegőt, vetődök a homokba széttett karokkal és lábakkal a húgom előtt, hatalmasakat lihegve.
- Nem tudom merre vannak, de egy darabig nem találnak vissza – mondom nagy levegőket véve.

Ezaras Azildor Kedvelte

Zsivány vagyok
Cailen Sephiran

Life's pretty good, and why wouldn’t it be? I'm a pirate, after all.

❖ Történetem : ❖ Ulron :
400
❖ Tartózkodási hely :
Nulport
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Fehér-tenger Empty
Utolsó Poszt Hétf. Okt. 24, 2022 10:34 pm
The hunt has begun

- Ja, ahogy hallottam eléggé szigorúan tartja őket. Már ez is kész csoda, hogy hagyta néhány emberét idekint italozni. Bár talán úgy volt vele, hogy utolsó este amit itt töltenek, a legénység moráljának mindenképp jót tesz... Nos, még az is lehet, hogy a vesztüket okozza majd - vontam vállat.
Egy hanyag intéssel útjára engedtem Shanit, talán jobb is, ha ránéz a testvérekre, mielőtt valamelyikük túl nagy ostobaságot csinálna. Én magam nem indultam még vissza, megvártam, míg a nő eltűnik, közben nagyokat szippantottam mynzashi szivaromból. Mikor már csaknem teljesen leégett, ráérősen pöcköltem el a csikket, és csak akkor fordultam vissza. Azt hiszem, ideje rájuk nézni. Ha minden igaz, lassan az utolsó parton lézengőket is visszarendelik a hajóra... És úgy sejtem, egyből be is alszanak majd, bizonyára csak hajnalban állnának szolgálatba.

Ezaras Azildor and Shani Masrani Kedvelték

Harcos vagyok
Ned Hawke

Follow me and I will show you what life is

230
❖ Tartózkodási hely :
A Veszett Szuka fedélzete
❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás); Tanonc (Tolvajlás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Fehér-tenger Empty
Utolsó Poszt Hétf. Okt. 24, 2022 10:28 pm
- Alig várom, hogy lássam, mit műveltek. - felelem hátra-hátrapillantva a zajongás forrása felé, aztán vállat vonok. - Én nem találkoztam vele, de Golyófej eléggé megijedt, mikor rájött, hogy elcsászkáltam, szóval biztosan a fedélzeten van. - jegyzem meg elgondolkodva, aztán ha nem a Kapi teszi meg, én vetek véget a kis sétánknak, bármilyen jól is mutattunk együtt így a parton andalogva.

Cailenék felé veszem az irányt, és még épp sikerül elkapnom a jelenetet, ahogy Sephiranék a szokásos elkúrós stílusukban próbálják megoldani... hát gőzöm nincs, hogy mit, de nem akarok lemaradni róla. Ahogy Cailen egy hordóval a vállán rohan a fák felé, kicsit sajnálom, hogy nem a futós csizmámat vettem fel ma estére. Odasétálok hát Corihoz, és megállok előtte csípőre tett kézzel. - Nem tudom, ki kúrt el és mit, de segítek megoldani, ha szépen kéred. - nézek rá vigyorogva.
Zsivány vagyok
Shani Masrani

❖ Ulron :
175
❖ Tartózkodási hely :
Veszett Szuka
❖ Keresem :
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Fehér-tenger Empty
Utolsó Poszt Hétf. Okt. 24, 2022 10:21 pm

The hunt has begun
«  @"Cailen Sephirani" &  @SHANI MASRANI & @Ned Hawke & @"Ivy Reaves"• credit;  »
Már-már megörülök, mikor megindulnak abba az irányba, amerre mutatok, de végül úgy tűnik megzavarja őket. Értetlenül nézek az ellenkező irányba és csak akkor veszem észre a testvéremet a hordóval a vállán. Megforgatom a szemeimet.
-A francba már Cailen!-A hangszerelem neki döntöm az egyik rönknek, majd szépen lehuppanok én is a fenekemre és nézem ahogy a bátyámat kezdik el kergetni az őrült részeg kalózok. Őszintén szólva kicsit jót mulatok ezen, de persze ha elfajulnak a dolgok közbe szólok én is. Addig meg csak figyelem az ostoba testvéremet.

Cailen Sephiran and Shani Masrani Kedvelték

Harcos vagyok
Corine Sephiran

❖ Ulron :
185
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Fehér-tenger Empty
Utolsó Poszt Hétf. Okt. 24, 2022 10:12 pm
Fehér-tenger ZZxEEsu

The Hunt Has Begun
A fejemre erőltetem a szokásos részeg ábrázatomat, a járásom egyre inkább meg-meg akadozik, ahogy haladok a tűz körül öt emberből már csak három magánál lévő csoporttársaim felé. A másik kettő már ájult állapotban fekszik kicsavart pózban a homokban, és ha nem szűrődne éktelen ordibálás mögülem, még ide hallanám a horkolásukat.
De sajnos ez az éktelen ordibálás nem halkul én pedig érdeklődve fordulok a hátam mögé, pontosan arra a pillanatra, amikor a húgom felkiált, hogy épp egy tolvaj fut el az Ő hordójukkal. Egy pillanatig összegabalyodott szemöldökkel nézek rájuk, de aztán kikerekedett szemekkel pillantok fel a vállamon lévő hordóra, majd vissza a húgomra, majd megint a vállam lévő hordóra, és végül a csoportjából egy részeges hapsira, aki éppen kiszúr engem az áhított hordóval. Felém mutat artikulátlan kiáltásokkal vegyítve, és a banda, aki majdnem a húgom erdőbe mutatott ujja felé sietetett volna, éles kanyarral fordul vissza, és indulnak meg felém.
Én pedig, még mindig hordóval a vállamon, sprintelve az ellenkező irányba, egyenesen be az erdő másik szeglete felé.

Ezaras Azildor, Ned Hawke and Shani Masrani Kedvelték

Zsivány vagyok
Cailen Sephiran

400
❖ Tartózkodási hely :
Nulport
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Fehér-tenger Empty
Utolsó Poszt Hétf. Okt. 24, 2022 10:08 pm
The hunt has begun

Ahogy Shani megközelített, egyből vettem a jelzését, én magam is rájátszottam a kis színjátékára, bár nem erőltettem meg magam. Bárki is lát minket, van jobb dolga is. Azért felálltam eddigi kényelmes helyemről, és elindultam mellette, kicsit távolabb a parttól. Mikor kellőképp kiértünk a hallótávolságukból, nekiállt jelentést tenni. Elégedetten biccentettem.
- Számítottam rá, hogy az őrséget rövid pórázon tartja. Ha óvatosak vagyunk, nyolc emberrel könnyedén elbánunk, ezekkel meg nem sok gondunk lesz, a testvérek tettek róla - intettem fejemmel magunk mögé, a tengerparti mulatozás irányába. - A rakomány másodlagos, valószínűleg megvan még minden, amit elhoztak. Különben is a hajó a legfontosabb, és persze a kapitánya.

Harcos vagyok
Ned Hawke

230
❖ Tartózkodási hely :
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Fehér-tenger Empty
Utolsó Poszt Hétf. Okt. 24, 2022 9:54 pm
Csak egy-két titkos pillantást vetek Cailen felé, szigorúan csak, mikor biztosan nem látja, de egyébként teljesen figyelmen kívül próbálom őt hagyni. Meló van, ilyenkor nem ér rá az ember lánya mások érzéseivel foglalkozni.

Hawke-ot is úgy közelítem meg, mintha nem is a legénysége tagja lennék, csak egy random ribi. Viszek neki is, magamnak is egy kupa bort, és úgy teszek, mint aki rettenetesen pedálozik nála. Csak remélni merem, hogy ért a kacsintásomból, aztán elindul velem sétálni, még egy kicsit távolabb a nagy mulatozás és a böfögő-dőlöngélő félemberek közeléből.
- Legalább nyolc, elszánt matróz őrködik a fedélzeten. Éberek és józanok. A raktér tele van, de nem tudtam közelebbről szemügyre venni, mert ott is voltak őrök...csak épp nem láttam őket, mikor megpróbáltam bekukizni. Talán egytucatnyian lehettek a hajón, mikor eljöttem. - Ha eljött velem sétálni az én drága kapitányom, akkor a verekedés zaja nem bántja annyira a fülünket, de engem mégis nagyon érdekel, milyen mókából akarnak már megint kihagyni. Így ha Hawkenak nincsenek kérdései, távozom, hátha még láthatok valami izgalmasat.

Cailen Sephiran Kedvelte

Zsivány vagyok
Shani Masrani

❖ Ulron :
175
❖ Tartózkodási hely :
Veszett Szuka
❖ Keresem :
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Fehér-tenger Empty
Utolsó Poszt Hétf. Okt. 24, 2022 9:39 pm

The hunt has begun
Nem gondoltam végig ezt a kis akciómat. Én csak egy kis csetepatéra gondoltam, ami után mindenki csak nevet egy jót és isznak tovább, vagy csak kidőlnek végre. Ehhez képest egy sokkal komolyabb bunyó kerekedik ki a kis csínyemből. A zenélést azonnal abba hagyom. A lökdösődés megy rendesen, aki csak felém jön behúzok neki, vagy csak félre lököm őket, hogy végre kiszabaduljak a tömegből.
Már-már éppen sikerülne, mikor az egyik részeg matróz megragadja a vállam. Valamit motyog nekem vérző pofával, amiből semmit nem értek, de réngatni kezd... Csakhogy én nem hagyom magam és már lendül is a karom, amivel ki is ütöm őt. Nem mintha olyan nehéz lenne egy olyan fickót a földre dönteni, aki alig bír a lábán megmaradni. Undorítóak... Hogy lehetnek ennyire ostobák és naivak?
De még így is túl sokan vannak a hajó közelében. Elég nekünk azokkal foglalkoznunk, akik fent vannak a hajón.
-Ott szalad az áruló! Kapjátok el, fut az utolsó hordó Rummal!-Kiáltom el magam, amire mindenki csak megáll és pislogni kezd, mint az idióta.
-Mi van már emberek. Kapjátok el! Különben szomjasan kell megtennetek az utat hazafelé!-Azt hiszem ezzel végre felfogják a szavaimat és neki is erednek a láthatatlan rablót elkapni.

Harcos vagyok
Corine Sephiran

❖ Ulron :
185
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Fehér-tenger Empty
Utolsó Poszt Hétf. Okt. 24, 2022 9:24 pm
Fehér-tenger ZZxEEsu

The Hunt Has Begun
Csendesen bólintok Hawke felé, amint engedélyezi egy kisebb hordó megcsapolását, majd az egyik érintett felé veszem az irányt. Csak néhány percnyi magasabb hangvételű vita és érv után bólint rá az ember, hogy újabb hordót adjon a csoportomnak, s miután végre beleegyezik, csípőre tett kezekkel, türelmesen várom, hogy a szóban forgó, úrnak sem nevezhető ember meginduljon a hajója felé, hogy a következő adaggal térjen vissza. Egyértelmű, hogy nem a mi hajónk készletéből fogom továbbra is itatni a népeket, ki gondolná, hogy némi rábeszéléssel a célzott hajónak is van bőven rum tartaléka. Hát én. Én nagyon is gondolom.
Ahogy ott várakozom türelmesen, feltűnik, hogy nem csak a rumos csávó csónakja indul meg, hanem egy másik is, benne a világ egyik legrondább, legkerekebb fejű pali vigyorgó alakja, szorosan Shanival az oldalán.
- Mekkora egy kurva – horkantok fel motyogva magamnak a szavakat, és ez a horkanás egy halk nevetéssel összekötött fejrázásba fordul át.
Egyre türelmetlenebbé válok, amint látom őket a hajó felé sebesen közeledni, s mire visszatér az emberem, addigra a fejemről is minden lerí. – Most kéri, vagy sem? – veti felém morogva, én pedig hosszú másodperces hajó bámulás után rántom rá a fejemet. – Ja, igen, kösz – velősen, tömören, közömbösen válaszolok vissza, majd leguggolva a hordóhoz, két karral alulról megsegítve dobom fel a vállamra, hogy amint a csoportom felé közeledve, visszaváltsak a józan létemről egy sokkal, de sokkal alácsúszottabb mivoltommá.

Ezaras Azildor, Ned Hawke and Shani Masrani Kedvelték

Zsivány vagyok
Cailen Sephiran

400
❖ Tartózkodási hely :
Nulport
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Fehér-tenger Empty
Utolsó Poszt Hétf. Okt. 24, 2022 9:08 pm
The hunt has begun

Kényelmesen, szivarozgatva nézelődtem a parton, elégedetten nyugtáztam, hogy az embereim jól végzik a dolgukat. Könnyedén vegyültek a partra engedett matrózok között, gyorsan fogyott a rum, én pedig bíztam benne, hogy megfogadták a szavaimat és inkább az övéik isznak mintsem a mieink.
Kiszúrtam, ahogy Shani távozott a kopasz szállásmesterrel, bájait, és felteszem némi hízelgést bevetve könnyedén feljutott a hajóra. Nem meglepő, az egyik főtisztről van szó, aki nem egy egyszerű örömlányban fogja a veszélyt látni. Gyakran a legszigorúbb kapitány alatt is megengednek maguknak ennyit. Nos, van egy emberünk odabent, ez a lehető legjobb felderítés. Ha csak el nem baszódik valami, bár ez már mind Shani óvatosságán áll.
Ahogy beesteledett, egyre többen szállingóztak vissza a hajóra, már csak egy kisebb csapat tartózkodott idekint, pont azok, akikkel a mieink vegyültek. Úgy láttam, Corine még mindig zenélt nekik, amit örömmel hallgattak, noha nem lennék meglepve, ha inkább a női társaság miatt élvezték volna a jelenlétét. Aztán történhetett valami, mert egyikük méltatlankodva pattant fel a helyéről, hangosan rárivallva egy másikra. Mintha némi lökdösődés vette volna kezdetét. Asszem a rum megtette a hatását.

Ezaras Azildor, Cailen Sephiran and Shani Masrani Kedvelték

Harcos vagyok
Ned Hawke

230
❖ Tartózkodási hely :
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Fehér-tenger Empty
Utolsó Poszt
Ajánlott tartalom

Fehér-tenger Empty

Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next