Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath

1019. Remény hava - Ethuil ünnepe - Page 3 KaDiPE5
1019. Remény hava - Ethuil ünnepe - Page 3 KaDiPE5
  • Bárdjai
Lelkes firkászok
Deedra Gindrian
52 Hozzászólások - 20%
Kalandmester
45 Hozzászólások - 18%
Naken Forerion
37 Hozzászólások - 15%
Krónikás
32 Hozzászólások - 13%
Folrandír Ceilteach
31 Hozzászólások - 12%
Ezaras Azildor
26 Hozzászólások - 10%
Llyris Tiell
11 Hozzászólások - 4%
Raghat
8 Hozzászólások - 3%
Neqhiret
8 Hozzászólások - 3%
Vahriinvol
5 Hozzászólások - 2%
A próba
Bátor kalandorok figyelem!
Esőzés havi Hőseink
Jutalmuk a próba függvényében
●●●●●●●●●●●●
Aktuális kétheti kihívás
Posztolj számodra tetszőleges bejegyzést a Karakteraplók topikba!
Üdvöznk
dicső lovag szép a ruhád, szép a lovad
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk Tulveron mágiával átszőtt világában!
Oldalunk középkori körülmények között játszódik, és ötvöződnek benne számtalan fantasy mű elemei.
Regisztráció előtt kérünk, mindenképpen olvasd el a Törvénykönyvünket és Világleírásunkat, melyek az oldalon való könnyebb kiigazodást szolgálják, illetőleg az alapok megismerését.
Oldalunk 2021.01.08-án nyitotta meg kapuit a nagyérdemű előtt.
Várunk sok szeretettel egy igazán nagy kalandra!
ChatBox
Üzenj nekünk

Friss Krónikák
Ahol még nem száradt meg a tinta
Yesterday at 8:33 pm
• Utcák

Yesterday at 6:59 pm
• Szólánc

Vas. Nov. 27, 2022 7:33 pm
• Kockadobó

Bátor kalandorok
Oldalon settenkedő sötét árnyak

Nincs

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (70 fő) Pént. Jan. 08, 2021 6:26 pm-kor volt itt.
Isilmë kegyeltjei
Fajok, nemek aránya
Faj
Férfi
Elf
0
2
Ember
8
8
Ork
0
1
Törpe
0
1
Najád
2
0
Vivern
2
4
Keverék
1
2
Kalendárium
oldalunk időszámítása

1019. Remény hava - Ethuil ünnepe

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Utolsó Poszt Csüt. Szept. 16, 2021 9:58 pm
Smoke and Memories

Z E N E • szószám: 182 • Credit:

Mászás közben igen csúnyán néztem Arthusra. Ahelyett, hogy rögtön elvette volna a korsókat, inkább végignézte és még szórakozott is a szenvedésemen. Aztán végre megszánt, és feltudtam tápászkodni a szénaboglya tetejére.
- Túl rég volt az már – kapkodtam a levegőt még egy ideig. – Meg hát, szerintem fele ekkora lehettem, mint most. Az apaság igencsak odatesz a dolgoknak – paskoltam meg a hasam gúnyolódva saját magamon. Valóban felszedtem az utóbbi két-három évben pár kilót, de akkoriban álltam le Snakha üldözésével is, így a nevelés és a klánvezetés sokkal előrébb került, az esténkénti pár krigli sörről nem is beszélve.
Visszavettem a korsót és én is a magasba emeltem, de a tósztféleség, amit Arthus próbált kinyögni magából, nevetésre késztetett.
- Van egy olyan érzésem, hogy beszélni még mindig csak a nők nyelvén tudsz – kacagtam halkan. – Szóval akkor, inkább igyunk arra, hogy maholnap egy évtized után újra összehozott minket a sors, és hogy még mindig megvan a szokásos helyünk, ahol ezt most meg is tudjuk ünnepelni!
Jóízűen belekortyoltam a sörbe, a hűvös nedű pedig szétterült az ízlelőbimbóimon kellemes érzést keltve nem csak a szervezetemben, de a lelkemben is.

Arthus Nendrac Kedvelte

Harcos vagyok
Nykon Gindrian

Behind every great man there is a powerful woman

❖ Történetem : ❖ Ulron :
881
❖ Tartózkodási hely :
Nulport
❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

1019. Remény hava - Ethuil ünnepe - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Kedd Szept. 14, 2021 7:26 pm

Smoke and memories
« taggeld;  @Nykon Gindrian  • Szószám; ide • Zene; Jubel »

Felszenvedtem magamat a széna tetejére, amire Nykon megérkezett a korsókkal. Mellettem már ott volt a tarsolyom, pipával, dohánnyal, és még némi tartalék itallal.
Egy ideig vigyorogva néztem, ahogy bajlódik, mind két kezében a pint méretű sörökkel.
- Remélem egy csepp se megy ki - jegyeztem meg csipkelődve. - Na add ide, ne szerencsétlenkedj, rossz nézni - vettem el tőle inkább mindkét korsót. Kár lett volna a jóféle sörért.
Mitagadás, én is eléggé szerencsétlenül másztam fel, de ezt neki nem kellett tudnia.
- Öregszel barátom - mondtam, amikor már mellettem ült. - Régebben ide két ugrással felértünk - húztam el a szám, majd kerestem a szavakat. Hiszen illett volna valami tószt félét mondani. Bárhonnan képes voltam kivágni magam a szavak erejével, most viszont mintha minden tudásom cserben hagyott volna.
- Öhm - köszörültem meg a torkom, és megemeltem a korsóm. - Szóval izé, az évekre, barátságra és minden ilyen szentimentális dologra. Ránk, vagy mi a szösz. Te úgy is jobb vagy ebben, talán tudsz mondani valami értelmesebbet.

Nykon Gindrian Kedvelte

Boszorkánymester vagyok
Arthus Nendrac

A sors vezeti azokat, akik követik, de magával hurcolja azt, aki ellenáll.

487
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol, amerre a lába viszi
❖ Szintem :
Kezdő (Szabadmágia); Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Hétf. Szept. 13, 2021 10:42 pm
Smoke and Memories

Z E N E • szószám: 246 • Credit:

Alig fértem már be az ivóba, olyan szinten csordultig telt emberekkel. A fehérnépek sorra hordták ki a többnél több korsó sört a kintieknek, én pedig már azon aggódtam, hogy nem találok egy olyan hordót, amibe még van ital, a tiszta korsókról nem is beszélve. Átfurakodtam magam az ajtóban, bent pedig olyan látvány terült elém, mint amikor a heringek a hálóba akadtak csapatostul és nem férnek el egymástól. Színtiszta küzdelem volt a csapokig jutás, de örömmel láttam, hogy még három lefordított korsó maradt a pulton, amiből kettőt rögtön magamhoz is ragadtam. A söröshordó már más kérdést vetett fel. Végignyitogattam az összes csapraszereltet, és természetesen csak az utolsó találtam valamennyit, pont sikerülve feltölteni a két üres korsót.
A magasba emelve a karjaimat küzdöttem vissza magam az ajtóig, át a tömegen, és egyenes irányban loholtam a karámokig, ahol reményeim szerint már Arthus várt. Szorosan markolva a korsókat löktem be a hátam segítségével a lengőkaput, mikor megláttam a férfit már nagyban heverészve az egyik szalmabála tetején.
- Kész ütközet van a kocsmában – emeltem fel mindkét kezemet. – Csak ennyit tudtam szerezni, minden hordó kong, ami nyitva volt.
A fejemet csóválva léptem a bála széléhez, és felnyújtottam a korsókat abban reménykedve, hogy Arthus elveszi tőlem, és én is hatalmas szenvedések árán feljuthassak annak tetejére. Nem voltam benne biztos, de a fejemben sípolva vettem a levegőt. El vagyok szokva én ettől. Holnaptól biztos, hogy újra neki állok az edzéseknek, mert ha így haladok, a végén egy négyéves gyermek is lazán le fog győzni.

Svea Helmrid and Arthus Nendrac Kedvelték

Harcos vagyok
Nykon Gindrian

881
❖ Tartózkodási hely :
Nulport
❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Hétf. Szept. 13, 2021 9:28 pm

Smoke and memories

- Na ezt már szeretem - bólintottam elégedetten, majd visszasétáltam a lovamhoz.
Amennyiben az emlékeim nem csaltak meg, az istállók és a karámok nagy része a tábor szélén kapott helyet. És az imádott szalmabáláink is, amibe mindig akkor volt a legjobb befeküdni, ha frissen kaszálták. És persze ekkor kaptuk a legkiadósabb verést is, de az kit érdekelt.
Néha mindig elfelejtem, hogy Nykon másképp öregszik, mint én. Őt valóban nem kímélte az idő vasfoga, engem maximum meglegyintett. Egyelőre, legalábbis.
Előttem újabb és újabb gyerekcsapat szaladt el, asszonyok jöttek-mentek sörrel és kosárral a kezükben. Az ökröt felvágták, és zene csendült az alkonyatban.
Kicsit öregnek éreztem magam, de csak egy egészen kicsit. Viszont nagyon ajánlom Nykonnak, hogy ne hagyjon szarban ezzel a sok dohánnyal, mert annyira még az én fejem se bírja, hogy mindezt egyedül szívjam el.
Az istálló még a régi helyén volt. Kicsit már rozogán, hozzátákolt épületekkel, de ugyanott. Enyhe nosztalgia fogott el, ahogy megkerülve az összehányt, összekötött bálákhoz érkeztem. Itt a zene morajlásnak tetszett, és inkább a múlt szólamai csendültek.
A picsába, ez eddig is ilyen magas volt?

Svea Helmrid Kedvelte

Boszorkánymester vagyok
Arthus Nendrac

487
❖ Tartózkodási hely :
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Hétf. Szept. 13, 2021 8:29 pm
Smoke and Memories

Z E N E • szószám: 240 • Credit:

Kikerekedett szemekkel pislogtam Arthusra. A fene, ez a kis szélhámos bolond képes volt megdicsérni! Hát mindjárt adok neki egy pergament és szenet, hogy gyorsan vésse csak fel és írja alá, még a végén nekem letagadja!
- Nehéz volt kimondani, valld be – húztam fel gúnyosan az egyik szemöldököm. – Azért ne hagyjuk ki azt az aprócska tényt, hogy te se vagy már egy mai csikó – nem bírtam abbahagyni a vigyorgást. Ez az ember volt a legjobb gyerekkori barátom, annyi mindent éltünk át együtt, legyenek azok a közös kalandok, amiket átéltünk, vagy akár az utánuk való földig szidás apáinktól.
- Oh, jaj – horkantottam fel. Ez a kurafi ténylegesen úgy akarja csinálni, mint anno. Öreg barátom, látom, te még nem öregedtél ki ezekből akkor.
- Hát figyelj, ha nincs miről, akkor majd nosztalgiázunk a fiatalkorunkról. Annyi minden történt velünk, hogy egy este se lenne elég rá, szerintem.
Követtem Arthus tekintetét a folyamatosan gyűlő embertömegre. Nagyobb részük már letelepedett egy-egy üveg alkohollal a kezükben, a többiek még keresték a helyüket az ünnepség forgatagában. De annyi biztos volt, hogy jól érzik magukat, és most megérdemeltem annyit, hogy félretegyem kicsit vezetői posztomat, és leüljek egy régi jó baráttal a törzshelyünkre elszívni egy ártatlan pipát.
- Hamarosan itt olyan dorbézolás lesz, hogy fel se fog nekik tűnni, hogy eltűntem – csóváltam a fejemet mosolyogva. – Menj előre, én akkor beugrok két korsóért és egy kis hordó sörért a tavernába – feleltem, és ezzel a mozdulattal meg is indultam az emberek felé.

Svea Helmrid Kedvelte

Harcos vagyok
Nykon Gindrian

881
❖ Tartózkodási hely :
Nulport
❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Hétf. Szept. 13, 2021 8:05 pm

Smoke and memories

Csak felnevettem az apjáról tett megjegyzésre.
- Nos igen, de hát a sors már csak ilyen - vontam vállat. - Egyébként, most viccen kívül barátom. Alig fél órája érkeztem, de amit eddig láttam, büszkévé tesz - biccentettem felé. - Felnőtt lettél, vagy mi - röhögtem el a mondat végét.
Még élénken emlékeztem a szénabálákra. Hogy is felejthetném el?
- Komolyan beszélsz, hogy megvan? - csillant fel a szemem a régi csintalansággal. - Kész szerencse, hogy egészen véletlenül van nálam kiváló pipadohány - engedtem el egy megjegyzést.
- Dohány és sör mellett még a történetek is jobban esnek majd. Nekem is van mit mondanom, ne hogy azt hidd. Bár se gyerekem, se feleségem, se egy klánom, amit vezetnem kéne, azért az élet errefelé se állt meg - simítottam meg a szakállam. - Máshogy mozgalmas, fogalmazzunk úgy.

A mögöttünk sürgő népek felé néztem. Ahogy múlt a késő délután, úgy világítottak élénkebben a fáklyák, úgy gyúlt ki egyre több tűz.
 - Mindenesetre remélem tudnak nélkülözni téged is egy kis ideig - tettem hozzá. - Mert az a dohány nem kevés - engedtem meg magamnak ismét egy mosolyt.

Nykon Gindrian and Svea Helmrid Kedvelték

Boszorkánymester vagyok
Arthus Nendrac

487
❖ Tartózkodási hely :
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Hétf. Szept. 13, 2021 7:13 pm
Smoke and Memories

Z E N E • szószám: 254 • Credit:

- Ó, te – nevettem fel. Már úgy hiányzott az átkozott szidása. Tőle egyből újra fiatalnak éreztem magam, és megállíthatatlannak. Most meg ha reggelente nem edzek fél órát, akkor ha rosszul hajolok le néha, percekig úgy maradok.
- Tényleg rég – mosolyodtam el lágyan.
Hihetetlen, hogy már tíz éve volt az utolsó találkozásunk, olyan gyorsan elreppentek az esztendők. Túlságosan lefoglaltak a klán ügyei, a hajtóvadászat az ork után, hogy észre se vettem mennyire elszaladt az idő. Rendesen megnéztem magamnak a férfit. Ő rajta is tisztességesen meglátszottak már az évek; az apró szarkalábak a szemei sarkában, az őszülő haja és az anno rövid kecskeszakálla immáron a mellkasát verdeste. De termete ugyan olyan apró maradt, még talán kisebb is lett, bár lehet, csak én nőttem meg minden tájon ahogy öregedtem.
- Köszönöm szépen.
Elvigyorodtam és végigsimítottam fehér színekkel tűzdelt szakállamon.
- Muszáj volt, tudod – vontam meg a vállam. – Próbálok mindent megadni nekik, és próbálok jó vezetőjük maradni ameddig az időm engedi. Az öreg pedig nagyon is remélem, hogy büszkén néz fel rám, mert az biztos, hogy azzal a stílussal, amivel élt velem szemben, nem felfelé ment – nevettem fel. Az istenekre, de jó volt végre látni Arthust. Oly sok emlék öntötte el az elmémet. Bizonyos, hogy annyi mesélnivalója van számomra, mint nekem ő számára, hogy azt sem tudtam hirtelen, hol kezdjem. Vagyis, inkább a „mivel” jobb szó lenne rá, mert a „hol” kérdésre mindketten nagyon is jól tudtuk a választ.
- A helyünk még mindig ott van, ahol – vigyorodtam el ismét. – Ha gondolod, leülhetünk ott a régi szép emlékekre.

Svea Helmrid and Arthus Nendrac Kedvelték

Harcos vagyok
Nykon Gindrian

881
❖ Tartózkodási hely :
Nulport
❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Hétf. Szept. 13, 2021 10:34 am

Smoke and memories

Az erőfitogtatására csak felhorkantam, igen, valóban nagyobb volt nálam. Ám összeölelkeztünk úgy, ahogy illett. Jól megszorongattam, megveregettem a hátát, hogy az szinte kongott. Esküdni mernék, hogy szélesebb lett. Mondjuk eddig se értem át, most már meg főleg nem.
- Az erő nem csak a karokban lakozik - ütögettem meg mutatóujjammal a fejem vigyorogva. - De hát ki miben szenved hiányt - veregettem vállba.
Természetesen sose gondoltam komolyan ezeket a sértéseket, ahhoz túlságosan is sok emlék kötött ehhez a tökfilkóhoz.
- Hány éve? Hm - vakartam meg a tarkóm. - A jó ég tudja, talán meg van már az egy évtized is! Régen volt, nagyon régen - ismertem be valamivel komolyabban.
- Mivel azóta ahogy látom sikerült rendes szakállat növesztened - mosolyodtam újra el. - Meg hát ez a hely is egészen megváltozott - fordultam körbe. - Jó munkát végeztél, pedig az öreged mindig szidott, mint a bokrot.
Emlékeztem még azokra a kiadós verésekre, amiket nem csak én, hanem ő is bezsebelt. Szép idők voltak, békésebb idők, gondtalanabbak. Néha ezért irigyeltem a pulyákat. Gondtalanok. Az a kislány is, a legnagyobb gondja az volt, hogy tegye fel a fára a szalagot. Szerencsés kölykök.

Svea Helmrid Kedvelte

Boszorkánymester vagyok
Arthus Nendrac

487
❖ Tartózkodási hely :
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Hétf. Szept. 13, 2021 12:14 am
Smoke and Memories

Z E N E • szószám: 396 • Credit:

Micsoda fenséges reggelünk volt. Az ünnepségre már napok óta készült a tábor, mindenki megtalálta a magának való feladatot, hogy egy csodás, három napos mulatozással kellően megadhassuk az ünneplés módját. Korán felkeltem, hogy minél több helyen tudjak besegíteni a készülésben, elvégre a mai nap lesz az első, ahol estére már az emberek nagy része illuminált állapotban fog téblábolni a sátrak közt.
A tábor sűrű tölgyesei közt sétálgattam éppen, amikor egyszeriben egy tündéri kislány állt meg előttem, és csillogó szemekkel nézett fel rám.
- Nykon bácsi, tudsz segíteni? – kérdezte izgatottan, a kezében szorosan markolt egy rózsaszín szalagot.
- Szeretnéd felkötni a fára? – kérdeztem vissza, mire egy sűrű, boldog bólintgatást kaptam válaszul. – Na gyere – feleltem mosolyogva, és a hóna alatt megtámasztva a kezeimet, felemeltem a levegőbe egyenesen ahhoz az ághoz, ahol még egy darab szalag sem volt. A kislány ügyesen, elsőre rákötötte egy szép masni segítségével, én pedig óvatosan visszaeresztettem a földre őt.
- Köszönöm szépen!– kiáltotta önfeledten, és már el is futott a többi gyermekhez játszani. Vidám mosollyal követtem a tekintetemmel őt, és még akár el is bambulhattam volna az örömteli látványon, ahogy egymással kergetőzve játszanak, amikor is hirtelen egy megtermett test vágódott és vele együtt szinte ugrott a hátamra a nyakamat megszorítva, egy ormótlan kiáltással. Fel se fogtam mit mondott, mivel a becsapódás hatására majdnem elvesztettem az egyensúlyom, és kitárt karokkal kellett megtámasztanom magam a fa törzsén, hogy se én, se a nekem ütköző ne dőljünk arccal előre a fába.
- Mi a… - fordítottam meg döbbenten a fejem hátra, miután az ismeretlen nemhogy leszállt volna rólam, de az arcátlan még fülemen is pöckölt. Pöckölt? Rögtön elém lebegett egy fiatalember arca, aki mindig ezt csinálta velem, mikor még ifjak voltunk, és bolondok. De hát őt már évek óta nem fújta erre a szél, és tisztán emlékszem, úgy köszöntem el tőle a legutolsó találkozásunkkor, hogy lehet az lesz életünk utolsó búcsúja. Aztán egy nagyon is ismerős érces hang ütötte meg a fülemet, amire most már sikeresen felfigyeltem, és a feltörő idegességet azon nyomban átvette egy szívszorító, mégis derűs érzés, amelyet régi jó barátom látványa, ez esetben hangja okozott.
- Te pedig még mindig nem vagy elég erős hozzám, drága Arthus – vágtam vissza, majd ezzel a lendülettel megragadtam a csuklóját és könnyűszerrel kiszabadítottam magam erőteljes fogásából. - Az istenekre barátom, hány éve is már? – kacagtam fel, és kitárt karokkal borultam neki, hogy jól megszorongassam a hozzám képest csöpp testét.

Ahronit, Svea Helmrid and Arthus Nendrac Kedvelték

Harcos vagyok
Nykon Gindrian

881
❖ Tartózkodási hely :
Nulport
❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Vas. Szept. 12, 2021 9:57 pm

Smoke and memories

Fütyörészve poroszkáltam a lankák között. Lapos táj volt, avatatlan szem számára minden fa és bokor a síkon ugyanolyannak tetszhetett. Kész szerencse, hogy nem vagyok amatőr.
Illetve csillagász sem, de ha jól számoltam, éppen nyárközép ünnepe lesz. Számtanból meg egész kiváló voltam.
Megpaskoltam szürke ménem marját, és ügetésre fogva rákanyarodtam a jól ismert ösvényre, amelyen évek óta először jártam. Furcsa érzés volt, mintha minden méterrel az idő kereke is a múltba fordult volna.
Az emlékeimben hosszabbra nyúlt az út, mégis egész hamar megpillantottam magam előtt a klán sáncait, s most mintha nagyobb területen ásított volna ez is, mint annyi éve.
Öregszel, Arthus, fogadd el. És a világ nem áll meg.
Bölcs apám szavai, haha. Most pont nem érdekeltek az évek. Volt nálam jóféle bor és pipadohány, és végre az utamba került az is, akivel a legelsőt elszívtam. Kell ennél több?
Nyüzsgés, zsongás fogadott a sáncokon belül, mindenki az ünnepre készülődött. Szalagokat kötöttek a fákra, ökrök és vadkanok forogtak a nyárson és a levegőben kenyér és kalács illata terjengett.
Gyerekek futottak át előttem, vaskarikát hajtva, fuvola szót hozott a nyári, meleg szél.
- Hé pulyák - szólítottam meg a kölyköket. - Merre találom Gindrain uraságot? - kérdeztem a bajszom alatt mosolyogva.
- Arra bácsi, a tölgyeknél - mutatott az egyik kormos kezével átlósan, majd tovább hajtották kacagva a vaskarikát.
Bácsi. Istenek, azért ennyire öreg nem vagyok.
Megnógattam a lovam, és utamat a tölgyes felé vettem. Én nem tudom, mikor lettek errefelé ilyen szemrevaló asszonyok, de megengedtem magamnak egy-egy kacsintást a nyeregből.
Nykon nem tétlenkedett, állapítottam meg, ahogy a táborban kanyarogtam. Bár homályosan élt emlékeimben a Klán képe, határozottan megváltozott, terjeszkedett, kiépült.
Végül megtaláltam a tölgyeket. És már méterekről megismertem a hordó hátát. Kicsit nagyobb volt, mint amire emlékeztem, és éppen egy pulyát emelt fel. A kislány szalagot kötött a fa egyik, magasabb ágára. Azért megvártam, amíg leteszi.
Észrevétlenül csúsztam le a nyeregből, és mögé lopóztam.
- Védd magad Nykike! - kiáltottam, amikor futtomból félig átkaroltam a nyakát és fülönpöcköltem. - Hát a tök fejed se lett kisebb az évek alatt, barátom.

Thora Haleye, Svea Helmrid and Nîndaer Kedvelték

Boszorkánymester vagyok
Arthus Nendrac

487
❖ Tartózkodási hely :
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szer. Szept. 08, 2021 10:55 pm
Harcos vagyok
Nykon Gindrian

881