Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath

1021 Újrakezdés hava - Page 3 KaDiPE5
1021 Újrakezdés hava - Page 3 KaDiPE5
Üdvöznk
dicső lovag szép a ruhád, szép a lovad
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk Tulveron mágiával átszőtt világában!
Oldalunk középkori körülmények között játszódik, és ötvöződnek benne számtalan fantasy mű elemei.
Regisztráció előtt kérünk, mindenképpen olvasd el a Törvénykönyvünket és Világleírásunkat, melyek az oldalon való könnyebb kiigazodást szolgálják, illetőleg az alapok megismerését.
Oldalunk 2021.01.08-án nyitotta meg kapuit a nagyérdemű előtt.
Várunk sok szeretettel egy igazán nagy kalandra!

1021 Újrakezdés hava

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Utolsó Poszt Pént. Nov. 12, 2021 8:55 pm

See you again, sister
Talán most már kezdem jobban megismerni az emberi világot, mint eddig. Többször alakulok át, szoktatom magam a fájdalomhoz, ám nem tudom azt, hogy mennyire lehet ehhez hozzászokni, hiszen már többszöri átváltozás is olyan, mint ha mindig más bőrbe bújnék, s sajátom magamtól nyúznám meg.
Eddigi keresgéléseim, kudarcot vallottak, ám sikerült kiszednem egy emberből, hogy van egy zsoldos nem messze Nulportól, aki talán többet is tudhat a tőrről, és az elrablóktól.
Hiába gyakorlom az emberi közös nyelvet, még mindig érzik azt, hogy kívülálló vagyok, és azonnal máshogyan tekintenek rám. Ám nem csak a beszédem, a jellemem is egészen más. Soha nem fogom megszokni az emberek közelségét, és akárhányszor a közelembe jön valaki, beleremeg minden porcikám.
Nulport mocska feszélyez, még több ember, még több kiknek egy pillanat alatt tépném le a fejüket. Dühös vagyok, ez természetes. S nem tagadom, hogy sokuk „véletlen” vízbe került, mióta már fenn járok, és „véletlenül” széttéptem párat. Mit tehetnék? Nem érdekel a jellegtelen, törékeny kis életük.
Sokszor használtam az énekem is ide fenn, persze nem olyan hatékonyan, mint a vízben, de sokszor kellemes bizalmat ébresztettem az emberekben, hogy megkapjam, amit akarok.
Ezeket a meleg ruhákat, is így szereztem. Hiába viselem jobban a hideget, a tél közeledik, és feltűnést sem akarok kelletni.

Miért vagyok Nulportban? Meg kell találnom őt, benne bízhatok. Caly mióta a testvért keresi az a hír járja már sokfelé látták, ám még is kiderítettem, hogy nem messze lesz Nulporttól, vagy is valahol itt kell lennie. Lison folyótól nem messze volt egy kisebb hely, ahol az utazók megszállhattak, ott kerestem először.
Beléptem a fogadóba, és nem haboztam, kerestem mindenhol. Persze a tekintettem, hiszen ennyit már tudtam oda lent is, hogy a feltűnés soha nem jó.

Vajon merre lehet? Itt van? Lassan haladok, és hátulról egy olyan nőt látok, mint ha ő lenne. Ám még soha nem láttuk egymást emberként, így csak remélem azt, hogy megismerem, de főleg azt remélem, hogy ő emlékszik még rám.
Elindulok a nő irányába.
« taggeld;  @Calypso  •  Zene; ide • credit; »

Ahronit Kedvelte

Sámán vagyok
Calylenia

Let the sea set you free

❖ Történetem : ❖ Ulron :
920
❖ Tartózkodási hely :
♒︎ Bárhol
❖ Keresem : ❖ Szintem :
Tanonc (Alkímia)