Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath


 
Kísérleti labor KaDiPE5
Kísérleti labor KaDiPE5

 

 
Kísérleti labor

Go down 
Utolsó Poszt Szomb. Ápr. 09, 2022 7:51 pm

Szabad a játéktér

❖❖❖

Krónikás
Tulveron főkrónikása
Krónikás

Great stories happen to those who can tell them


❖ Ulron :
2128
❖ Tartózkodási hely :
Tulveron




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Kísérleti labor Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Szer. Márc. 09, 2022 9:57 pm

Season of the Witch
Wynva & Rilrion
What happens in Ylore, stays in Ylore.
Bizton veszem, hogy sikertelen kiruccanásom a füvesemberhez, s bő lére eresztett ismerkedésem Timoval lefaragott jó néhány órácskát ebből a csodás napból, ám remélem, Wynva nem gyarapítja a türelmetlenek táborát, már amennyiben a munkájáról és a házhoz eső ulronokról van szó. A megszerzett értékekkel a kezeim között sétálok fel az alkimista labor íves, pompázatos épületének lépcsőin, afféle helyre vetemedve a szívemnek legkedvesebb városban, ahova még sosem tettem be a lábamat. Érdeklődéssel méricskélek hát mindent, ami mellett elhaladok; a furcsán derengő kristályokat a falak mentén, a különféle termekben roskadozó kondérokat és üvegcsehadakat, vagy épp az okuló tanoncokat, kik különös színű füstöket eregető elegyeket próbálgatnak. Megvallom, a temérdek kotyvalék és alapanyag ad egy érdekes, az orrot kissé bántó szagfelhőt a folyosóknak, azonban egyhamar hozzá lehet szokni.
Eltart egy kis ideig, amíg rálelek az erdei tüneményre, akinek szakértelmében bízva remélem, a mai nappal letudom a küldetésem egyik legfontosabb mozzanatát. Innét már csak egy apró közjáték lesz, hogy alorai fivérünket megébresszük álmából.
- Nem mondom, akadtak nehézségek, azonban remélem, mindent elhoztam – lépek elvigyorodva cimborám szívének elrablója mellé, gondosan elkezdve kipakolni az asztalra a hozzávalókat. - Timo szerint, aki hozzáteszem, rendkívül művelt ember és hihetetlen beszélgetőpartner, tanácsos két adaggal készülni, ha netán bármi gond adódna. Szóval két adag mindenből – kocogtatom meg az üvegcséket, s simítok végig a szütyőben meglapuló virágokon. - Valamit segíthetek, vagy inkább maradjak tisztes távolban és ne zavarjalak a locsogásommal? - érdeklődök, ábrázatomra széles mosolyt kanyarintva.


Ahronit
Bárd vagyok
Ahronit

Our deepest fears are like Dragons guarding our deepest Treasures


❖ Történetem : ❖ Ulron :
1168
❖ Tartózkodási hely :
Ylore
❖ Keresem : ❖ Szintem :
Kezdő (Szabadmágia); Tanonc (Tolvajlás)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Kísérleti labor Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Szomb. Nov. 07, 2020 9:33 pm

A kísérleti labor azok számára van fenntartva, akik nem rendelkeznek az épületen belül sajáttal, mert átutazók a városban vagy az alkímiában való jártasságuk ezt a privilégiumot még nem kínálja nekik. Azt leszámítva, hogy a helyiségen néha osztozni kell másokkal, minden adott egy-egy bájital elkészítéséhez; lepárlók, kémcsövek, tégelyek, mozsárok és egyéb speciális eszközök.
Krónikás
Tulveron főkrónikása
Krónikás

Great stories happen to those who can tell them


❖ Ulron :
2128
❖ Tartózkodási hely :
Tulveron




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Kísérleti labor Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt
Ajánlott tartalom





Kísérleti labor Empty
Vissza az elejére Go down
 
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Labor veteményese

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tulveron Krónikái :: Alkimista laboratórium-
Ugrás: