Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath


 
Örömzugok KaDiPE5
Örömzugok KaDiPE5

 

 
Örömzugok

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Utolsó Poszt Kedd Nov. 08, 2022 2:48 pm

Szabad a játéktér

❖❖❖

Krónikás
Tulveron főkrónikása
Krónikás

Great stories happen to those who can tell them


❖ Ulron :
2128
❖ Tartózkodási hely :
Tulveron




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Örömzugok Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Kedd Nov. 08, 2022 2:47 pm
Selyem   függönyök
Cailen && Eyra
« taggeld;   @Cailen Sephiran   •  Zene; ide • credit; »
E
lmosolyodtam, hogy adhattam én is valamit a jelleméhez. Ám bár ki tudja zsiványság a szemében talán azt mondja, hogy nekem se igazat szólott, ám nem tisztem ezért megróni. Van, hogy én is néha Léda, Lina vagy valami kis neveken mutatkozom be, vagy hívnak máshogy.
Más bordély mást kér és jó magam néha nem dönthetek. Van amikor elő kell adnom a szende kislány, van amikor a tüzes asszony kérik. Azonban van aki csak azt szereti, ha pelenkázom és megszoptatom. Na, igen! Ez adja a legtöbb pénzt.
Atyám még nem árulta el mennyi a tartozásom, de úgy vélem soha nem lesz ennek vége.
Talán egy nap majd vége lesz, de addig is ennek ürügyén tudja megfigyelni az ide járó embereket.
Elmosolyodtam a kijelentésén, tán még egy kis pirulást is sikerül magamra erőltetni, hogy jól előadhassam a szende kislányt.
Nos, akkor már is van egy kis kapcsolatom. KÉrdezném már, hogy hol lelem meg, ha kalóz életre vágyom, de már késő.
Ám tán nem lenne rossz ötlet beépülni közéjük. Ha ehhez az kell, hogy átmenjen rajtam hatvan büdös ember naponta, no legyen.
- Akkor majd az istenek egymás mellé kevernek valamikor. - Válaszoltam neki.
- Nos igen, a büdös áru nem kelendő, szóval megértem. - Mondtam, majd egy szomorú szende fejet vágtam, mint akit elhagy a szeretője.
Nos nem tagadom, valóban kellemes élményben volt részem, s ezek után nem is kedves számomra a többi.
Körbenéz, majd mikor lejárt a csöpp időnk is, kisétálna ám szavaim rosszul hangzottak.
- Kereskedő. - Rázom meg a fejem, mint aki csak véletlen keverte össze, azonban tán a gondolataimat tolmácsoltam.
Eltűnik, s nem láttom tán többé.



Edeyra Rolar
Alkimista vagyok
Edeyra Rolar

there was more to you than the insipid whore you present yourself to be


❖ Történetem :
₰ Maybe just an average whore?
❖ Ulron :
568
❖ Tartózkodási hely :
₰ Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Örömzugok Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Vas. Okt. 16, 2022 9:54 pm
Örömzugok ZZxEEsu


Selyem függönyök
«   @Edeyra Rolar •  Zene • 330 »
- Ha szükség lesz rá, biztos, hogy már csak azért is így fogok bemutatkozni – a mosolyom mögött azonban titkok rejlenek. Szinte mindig újabb és újabb nevet és háttértörténetet kell kitalálnom magamhoz és Corine-hoz egyaránt, bár ő eddig mindig megoldotta magának, én viszont kezdtem kifogyni az ötletekből. Már voltam mindenféle ember; szegény halász a partmenti kis faluból, lopott őrfelszerelésben várost védelmező, és persze az úrileánynak udvaroló hősszerelmes is. Mind-mind különböző élettörténet, szándékosan különböző névvel, de valahogy soha nem vitt rá a gondolat, hogy egyszer tényleg az igazat mondjam. De ahogy a mondás is tartja, minden hazugság mögött rejlik egy kis igazság is.
- Tökéletesen illik rád ez a név – vigyorodom el. – De mégis hova szeretnél beállni? – kérdezem tőle inkább érdeklődve. – Matróznak? Ott előbb fogod meg a köteleket a hajón, minthogy kard kerüljön a kezedbe. – Rázom meg játékosan a fejem. Ha sima matróz lennék, már rég a saját kardomba dőltem volna. Még jó, hogy nem hoztam magammal, biztos rákérdezett volna, hogy akkor miért van nekem egy, és akkor aztán magyarázkodhattam volna. - Nem valami kalandos egy munka azon kívül, hogy ha világjáróra szegődsz, akkor Tulveron szinte összes kikötői pontjára eljuthatsz vele. És itt véget is ér a történet.
A nadrágom zsinórjával babrálok egy ideig, aztán nekilátok a cipőim felhúzásának is. Nem ülök le, állva egyensúlyozva lépek bele előbb az egyik, majd a másik félbe. – Édes vagy, hogy kérdezed, és a válaszom az, hogy reméljük. Nem tudom meddig maradunk a városban még, a kapitánynak hamarosan ideje lenne tovaszólítani minket – füllentek neki rezzenéstelen arccal. – Régóta vagyunk itt, és a szállítmány, amit Jardigéből hoztunk, már egy ideje eladásra került a piacon – vonok vállat, továbbra is szerepbe bújva.
Még egyszer utoljára körbe nézek a szobában, hogy ne hagyjak itt semmit. A homokóra legutolsó szeme is a mélybe hullott már. Az ajtóhoz lépek, és fél kézzel kitárom, de a lány szava megakaszt a távozásban, így még egyszer utoljára, de megilletődve visszanézek rá. – Nem mondtam, hogy kalóz vagyok – válaszolok neki komoran, majd sejtelmes mosollyal eltűnök az ajtó mögött.




Egy élmény volt  Örömzugok 854324872

Edeyra Rolar Kedvelte

Cailen Sephiran
Zsivány vagyok
Cailen Sephiran

Life's pretty good, and why wouldn’t it be? I'm a pirate, after all.


❖ Történetem : ❖ Ulron :
400
❖ Tartózkodási hely :
Nulport
❖ Szintem :
Kezdő (Tolvajlás); Tanonc (Fegyverforgatás)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Örömzugok Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Szomb. Okt. 15, 2022 1:30 pm
Selyem   függönyök
Cailen && Eyra
« taggeld;   @Cailen Sephiran   •  Zene; ide • credit; »
B
ár nem akarok olyan gondolatokat, ám sokan a mai világban vannak, akik a vérünkben lelik meg a szerelmet. Tán velük is így lenne?
Arcom nem rejti gondolataim maradtam nyugodt és nyájas, ahogyan az elvárható.
Legjobb szóra, azonban el kellett ismét mosolyodnom, hogy ne tükrözzem képzelgéseim.
- Igaz, sajnálom. – Mondom még jó kedvűen. Elmeséltem azt, hogy én mire gondolok, milyen nevek is illenek hozzá.
Jól fogadta, és elmondta legközelebb így mutatkozik be.
Felkacagtam.
- Nos, akkor legalább segíthettem egy új személyiséget kreálni. - kezdek bele.
- David, a selyemkereskedő, akit apja ki akar tagadni a vagyonból, mert csupán az élvezeteket hajszolja. – Viccelődtem.
- Remek ötlet. – Biccentettem oldalra a fejem.
- Legközelebb talán magam is beállok, és kardot ragadok. – Húztam ki magam.
- Én leszek fekete szellő, a vad leány. – Mondtam, ám meghallom azt, hogy ez nem éppen hangzik jól.
- Na jó, ez nem a legjobb. – Vágom oda a végére.
- Nem kizárt semmi sem. – Vonok vállat a származásomra. Nem tudom igazából honnan is jöttem.
Fel kell, s bevallom bánom. Ritka a kellemes vendég, és a jó szerető. Ilyenkor nem érzem magam elhasználtnak és semmit nem érőnek.
- Látlak még? – Kérdeztem, és igyekeztem nem úgy tenni, mint egy kis fruska.
- Számomra is. – Mondtam, majd magam is felállok. Magamra terítek egy lehelt.
Tudom, hogy mai napnak még nincs vége, de bár úgy lenne.
- És, amennyiben elrabolnál, és újabb kalózt keresnél. – Mondom.
- Fekete szellő, itt lesz. – Teszem hozzá.



Edeyra Rolar
Alkimista vagyok
Edeyra Rolar

there was more to you than the insipid whore you present yourself to be


❖ Történetem :
₰ Maybe just an average whore?
❖ Ulron :
568
❖ Tartózkodási hely :
₰ Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Örömzugok Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Kedd Szept. 20, 2022 6:59 pm
Örömzugok ZZxEEsu


Selyem függönyök
«   @Edeyra Rolar •  Zene • 276 »
- Az – válaszolok egyetértésben a nővel. Ha nem lenne, ki kellene találnia azt a lányt. Mégis a legnagyobb történéseket az életemben neki köszönhetek, főleg az után, hogy sikerült elhoznom őt az éj leple alatt otthonról, hogy mellém szegődjön. Végig se tudom vezetni fejben, mennyi mindent átéltünk már, és hányszor köszönhetem neki az életemet, és azt, hogy most is békében üthetem el az időt a bordélyházban. – A legjobb – teszem hozzá szelíden mosolyogva.
- Arról nem tehetek, hogy édesanyám ilyen szar nevet adott – vigyorgok. Valóban, az eredetit sokkal jobban szeretem. Bírom, hogy Corine-nal ugyanaz a monogramunk, és azt is meg kell hagyni, hogy jobban is cseng a családnevemhez. Apám biztos otthon nem bírja tempóval kimagyarázni magát, hogy a hírhedt bűnöző páros, akiket nap mint nap a bankba menet lát a házak falain, azok nem az ő gyerekei. – Akkor majd legközelebb Davidnek fogok bemutatkozni. Hátha addigra elfelejted az arcom, és úgy fogunk tudni beszélgetni újra, mintha most találkoztunk volna először.
Látom az arcán, mintha elszégyellte volna magát. Nem akartam megbántani, vagy ilyesmi, sőt. Ha nem akarok róla beszélni, és most azt látom a tekintetén, hogy egyáltalán nem, én nem fogom erőltetni. – Arcra azt mondanám, Myzanshból származol. Ott vannak ilyen gyönyörű kreol bőrű emberek – teszem hozzá bókolva.
Rápillantok a lány háta mögött, az asztalon heverő homokórára. Az utolsó szemcséit hullajtja, ami egyet jelent. Lejárt a fizetett idő. Mély sóhajjal kelek fel az ágyból, hogy az ágy mellett pihenő nadrágomat, magamra kezdjem húzni.
- Egy élmény volt – mondom csendesen. – A szolgáltatás is, és persze az, hogy megismertelek. – Egy fél mosoly kúszik a szám szélére, miközben ugrálok bele a nadrágba, majd nekiállok az ingem elülső felét keresni, hogy ne fordítva vegyem fel.


Edeyra Rolar Kedvelte

Cailen Sephiran
Zsivány vagyok
Cailen Sephiran

Life's pretty good, and why wouldn’t it be? I'm a pirate, after all.


❖ Történetem : ❖ Ulron :
400
❖ Tartózkodási hely :
Nulport
❖ Szintem :
Kezdő (Tolvajlás); Tanonc (Fegyverforgatás)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Örömzugok Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Pént. Szept. 09, 2022 1:18 pm
Selyem   függönyök
Cailen && Eyra
« taggeld;   @Cailen Sephiran   •  Zene; ide • credit; »
V
elem együtt dőlt az ágyba, majd mély levegőt vesz, egy sóhajjal. Nem tudom mi késztethette őt erre, majd válaszol.
- hmm. - Finoman hümmögött. Bár ő csak ezt látja, magam is változtatnék, ha erről lenne szó.
Látom a sok leányt, akiket elraboltak, s kiket sakkban tartanak vagy veréssel, vagy csupán érzelmileg.
- Érdekes egy hölgy lehet. - Felelem. Magam el se tudnám képzelni, hogy bele tuszkolják a csinos lábaim egy nadrágba. Egy hölgy legyen mindig csinos, főleg az én szakmában.
Sok ajándékot kaptam már fizetősebb vendégektől, hiszen ami pénz itt befolyik azt atyám kapja, mondván: ‘letudom a tartozásom felé’. Mindig eszembe juttatja, hogy gyerekként mennyit tartott el, és ezt fizethetem vissza neki.
Elismétli a nevem oly lágyan. Mit titkolózzak, úgy is meg tudná az első leánytól.
Majd ő is bemutatkozik, érdekes egy név.
- Nem illik reád. - Mondom.
- Valami Davidnek, vagy Richardnak gondoltalak. - mosolyodtam el, egy fajta bóknak szántam. Hiszen ezek oly erős nevek a szememben.
- Köszönöm. - Köszönöm meg, bár nem magam választottam.
- Nem nagyon. - Mondom, s kissé elcsöndesültem. Nem akarok erről bővebben beszélni. Néha ez a téma meghaladja a színészi képességeim, s kontrolására az arcomnak nem megy, oly mélyen érint ez.
Elmosolyodtam, hogy ne higgye azt, hogy valami olyat talált, amivel megfoghat, ám lehet már késő.



Edeyra Rolar
Alkimista vagyok
Edeyra Rolar

there was more to you than the insipid whore you present yourself to be


❖ Történetem :
₰ Maybe just an average whore?
❖ Ulron :
568
❖ Tartózkodási hely :
₰ Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Örömzugok Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Szomb. Aug. 27, 2022 10:43 pm
Örömzugok ZZxEEsu


Selyem függönyök
«   @Edeyra Rolar •  Zene • 340 »
Megilletődöttségemtől felugranak a szemöldökeim egészen a homlokom közepére, majd játékosan rángatni kezdem őket.
- Óóó, hát így állunk? – bólintok elismerően. – Ebben az esetben bóknak veszem ezt, ha nem haragszol meg.
Egy pillanat erejéig megmerevedik az arcom a gyengéd érintésre. Hiába a zordnak mondható külső – ami szerintem, de még a húgom szerint is nevetséges hazugság -, belülről bármennyire is megvagyok nyomorodva, de én is kívánom ezeket, még ha nem is mutatom ki az esetek legnagyobb részében. S ha ezt egy kurtizántól kapom csak meg, ám legyen.
Ahogy bedőlök az ágyba vele, és óvatosan elhelyezem őt a paplanon, akaratlanul is megcsapja az orrom az illóolaj illata a bőrén. Amikor az ölembe ült, akkor is érezhető volt, de most, hogy megmozdítottam, és a levegő is felbolydult körülötte, még inkább árasztani kezdte magából.
Mély sóhajt veszek, hogy eltelítse az orromat, és csak ezután ülök le mellé az ágyon.
- Változni sosem késő, mindig van választásod – teszem hozzá halkan, de nem várok rá választ. A lány a maga ura, ő dönti el, hogy jó-e neki ez az élet, amibe belekényszerítették, vagy inkább mást keres. Hiszem, hogy már megszedte annyira magát, hogy ha kell, új életet tudna kezdeni. Ilyen adottságokkal, amivel ő rendelkezik, és amennyit fizetnem kellett érte, biztosan dúskál az ulronokban.
- Még ha bő ruhában lenne! – Vigyorodok el. – A nadrág, na az való neki, legalább nehezebben jutnak be oda a férfiak, már aki megmeri próbálni. Igazi harci kakas lett mellettem a kisasszony – vigyorom halvány mosolyba fordul át, amikor bemutatkozik.
- Eyra… - ízlelgetem az ajkaimon a nevét. Egzotikus, és kicsit sem Nulportból származó. – Maverich – mutatkozom be én is, de szigorúan álnévvel. Az őrök tudják ki vagyok, és milyen élvezeteket űzök, az kellene még, hogy valamelyik lányka elkotyogja, hogy melyik bordélyban jártam utoljára. A legszívesebben a sajátomat mondanám, de nem tehetem, bármennyire is megérdemelné, hogy ne hazudjak neki.
- Különleges neved van. – Terelem vissza a szót az övére végül. – Tudod, hol születtél? Csak azért kérdezem, mert nem tűnik idevalósinak a neved, és ha végig nézek rajtad, még kinézetben sem – teszem fel az ártatlan kérdést számára.


Cailen Sephiran
Zsivány vagyok
Cailen Sephiran

Life's pretty good, and why wouldn’t it be? I'm a pirate, after all.


❖ Történetem : ❖ Ulron :
400
❖ Tartózkodási hely :
Nulport
❖ Szintem :
Kezdő (Tolvajlás); Tanonc (Fegyverforgatás)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Örömzugok Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Kedd Júl. 26, 2022 11:51 am
Selyem   függönyök
Cailen && Eyra
« taggeld;   @Cailen Sephiran   •  Zene; ide • credit; »
E
lmosolyodtam.
- Miért nem látszik, hiszen az élet engem is keménnyé tett. Olyan keménnyé, mint… - Pillantok le, majd csilingelő kacagás betölti a teret.
Majd elkap, s nevetve húz vissza, kényelmesen elhelyezkedem. Érdes keze gyengéden érint, s hajam igazítja meg. Nocsak, bizonyosan vágyik a kedvességre. Nem gondoltam volna róla. Általában jönnek mennek, kevesek maradnak s vágynak egy, s egy kedves érintésre vagy dédelgetésre.
Vállat von, s úgy tesz, mint akit nem érdekel. Ám én úgy érzem még is érdekli tán őt.
Lassan rázom meg a fejem, s megcírogatom az arcát.
- Ez butaság. - Mondom lágyan csillingelően, halkan.
Felhörpinti az utolsó kortyot, majd felkap, s lassan, finoman tesz le az ágyra. Sajnálom, kellemes volt hozzá bújnom. Nem minden nap jönnek ilyen kellemes, jóképű emberek. Persze a fürdés természetesen rá is férne.
Jó magam ki nem állhatom az erős testszagot, bár mindennapos a munkámban. Magamon képtelen vagyok elviselni. S bár sokan mondják, hogy pazarlás a napi fürdés, én kívánom azt.

Szavak amiket használ, néhol érdekesek. Ám nem kérdezek rájuk.
- Nos, mit sem tudok a szülőkről, de jól teszed, és tetted. Úgy élj, ahogy jónak érzed azt. Bár magam is megtetném. - Mondtam egy sóhajjal.
Felkapja a fejét, pillanatra nem értettem, azt hittem a kérdezősködésem lebuktatott, de miért is ne kérdezhetnék? Hiszen egy szajha tesz néha ilyet.
- Biztosan kellemesebb neki egy bő ruha, mint egy kényelmetlen főző. Magam is szívesebben vagyok mezítelen. - Vonok vállat.
- Munka neved. - Kacagok fel, s hátra dőltem egy kicsit, majd vissza könyököltem.
- Eyra. - Mondtam neki végül, de hát a teljes nevem oly csekélytelen.
- Edeyra, ha így jobban tetszik. - Mondom a keresztnevem teljességében végül.
- Nincs munkanevem. - Mosolyodom el.
- Azt kapod amit látsz. - Mutattam végig magamon. Nem emlékszem ő mondta e már, így nem merek vissza kérdezni, de talán, mintha nem mondta volna.



Edeyra Rolar
Alkimista vagyok
Edeyra Rolar

there was more to you than the insipid whore you present yourself to be


❖ Történetem :
₰ Maybe just an average whore?
❖ Ulron :
568
❖ Tartózkodási hely :
₰ Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Örömzugok Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Kedd Júl. 19, 2022 1:53 am
Örömzugok ZZxEEsu


Selyem függönyök
«   @Edeyra Rolar •  Zene • 367 »
Annyira nem idevaló ez a lány. Nem érdemli meg ezt az életet, őt körbe kellene rajonganiuk a férfiaknak egy palotában és nem a bordélyházban pénzért a szolgáltatásait igénybe venni.
- Valóban? – arcomat mímelt meglepettségre váltom, aztán gúnyos mosolyra, és megtartva rendesen a derekát bedöntöm oldalra annyira, hogy a felső teste bedőljön a levegőbe. Nevetve húzom vissza őt az ölembe rendesen, s megvárom míg újra kényelmesen elhelyezkedik. – Valóban kemény tudsz lenni – húzom fel pillanatnyilag az egyik szemöldököm.
Sóhajtásánál, belőlem is kiszökik egy apró, amolyan együttérzés gyanánt, és az egyik tincsét visszatuszkolom az ujjammal a füle mögé. Még akkor hullhatott talán az arcába, amikor hátradöntöttem.
- Sajnos ilyen az élet – vonom meg a vállam. Halványan elmosolyodok a bókjára. Nem tudom eldönteni, hogy őszintén gondolja, vagy csak a munkáját végzi, és halmoz el ilyen szavakkal. Bármelyik legyen is, jól esik, de nem érdemlem meg. – Kedves szavak, de ezeket nem nekem kellene címezned. Nem vagyok én olyan, aki megérdemelné ezeket.
Lehúzom a poharam tartalmát, és a lábai alá nyúlva felkapom a karomba, és ha engedi, felállok vele, majd néhány lépéssel később óvatosan elhelyezem őt az ágyra. Leülök mellé, elég közel, hogy akár minden porcikáját is eltudjam érni. - Az emberek skatulyába zárják magukat az ilyen életmóddal. Pontosan ezért menekültem el otthonról – magától jönnek a szavak, mereven nézem a lány kézfejét, és ösztönösen kezdek el apró karikákat rajzolni az ujjbegyemmel rajta. Próbálom összeszedni a gondolatokat. – A szabadság jobb pálya számomra, én nem akartam egy rozoga bankár lenni életem végéig. Azt az életet másnak készítették, nem nekem, s mivel apám soha nem bírta felfogni ezt, annyira egy csökönyös szamár, így jobbnak láttam lelépni. És a legszebb az egészben, hogy a mai napig nem bánom.
Felkapom a fejem a kérdésére. Meglepődés fut át az arcomon a felismerésre, miszerint tényleg odafigyelt mindarra, amit eddig mondtam neki. Kimondatlanul is hálás vagyok ezért, néha jól esik, hogy nem a falnak beszélek. – Valóban így mondtam – bólintok lassan. – A húgommal járjuk a világot és a tengereket. Őt is kihoztam az arisztokrata életmódból, mielőtt őt is bekebelezi a becsökönyösödött életmód. Ennek már vagy tíz éve – egyik lábamat feltéve felhúzódom az ágyra, hogy szembe fordulhassak vele. – Mi a neved? – kérdezem őszinte kíváncsisággal. – És ne a munkaneved mondd meg, hanem a rendeset.

Edeyra Rolar Kedvelte

Cailen Sephiran
Zsivány vagyok
Cailen Sephiran

Life's pretty good, and why wouldn’t it be? I'm a pirate, after all.


❖ Történetem : ❖ Ulron :
400
❖ Tartózkodási hely :
Nulport
❖ Szintem :
Kezdő (Tolvajlás); Tanonc (Fegyverforgatás)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Örömzugok Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Csüt. Jún. 23, 2022 11:36 am
Selyem   függönyök
Cailen && Eyra
« taggeld;   @Cailen Sephiran   •  Zene; ide • credit; »
H
átulról karol át engem, szemébe nézek, s hallgatom szavait. Tekintetem olyan, mint minden kurtizánnak ilyenkor. Nem ürességet fejez ki, hanem csodálatot, s csillogó érdeklődő tekintettel kell figyelnünk a férfit. Néha bele se gondolok, csak teszem, amit tennem kell, már oly rég élek így.
- Ilyen hölgy? – Mosolyodom el szelíden.
- Tudok ám kemény is lenni. – Mondom még mindig egy mosollyal az arcomon.
Majd magamról mesélek néhány szót, ami igaz is ám nem fedi a teljes valóságot.
- Ne tedd, ez már a múlt. – Sóhajtottam.
- Valóban, ám ezeknek a férje is mindig itt keres megnyugvást, és szórakozást.. szóval inkább leszek szajha. – Mondom, majd felállok.
- Hozzáadnának valami koszos mocskos emberhez, vele kellene lennem egész életemben, mert hát a férfi teheti, ami jól esik, egy nő csak szüljön. Itt legalább néha esélyem van egy olyan férfire. – Méregetem őt.
- Mint te. – Mondom. Ám hirtelen, információ. Töltöttem egy kis vizet magamnak, és hallgattam.
Próbáltam tárolni az információkat.
Magának való kapitány, feljutottak a hajóra vagy is valakivel ment, nincs egyedül. Egy régi jó barát azon a bizony hajón.  
Visszafordulok, s úgy teszek, mintha szavai nem kelltették volna fel az érdeklődésem.
- Micsoda szerencse. – Mondtam.
- Sajnálom, jó lenne világot látni. Bár egyedül nem oly kellemes. – Vonom meg a vállam.
- Egyedül utazol? Azt mondtad jutottunk. Csak nem valaki más foglalja el a szíved vándorom? – Biccentem oldalra a fejem.


Edeyra Rolar
Alkimista vagyok
Edeyra Rolar

there was more to you than the insipid whore you present yourself to be


❖ Történetem :
₰ Maybe just an average whore?
❖ Ulron :
568
❖ Tartózkodási hely :
₰ Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Örömzugok Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Szer. Jún. 15, 2022 9:08 pm
Örömzugok ZZxEEsu


Selyem függönyök
«   @Edeyra Rolar •  Zene • 349 »
Miután rendesen elhelyezkedik az ölemben, hátulról karolom őt át, hogy tartani tudjam a törékeny testet. Csont és bőr ez a lány, szinte ordít róla, hogy jó esetben, ha napi kétszer kap enni. De úgy tűnik, őt ez nem zavarja, meg a munkája részéhez tartozik, hogy megtartsa ezt az alakot. A férfiak előbb kívánnak meg egy ilyen lányt.
- Hát az utóbbi pár hét meglehetősen az volt – bólintok egyetértően. Ez a sok bujdosás és sunnyogás bárki másnak izgalmas lenne, köztük neki is, de nekem csak egy átlagos nap. Egészen az utóbbi pár napig.
- Egy ilyen hölgynek, mint te vagy, nem való a matróz élet, hidd el – és mégha nem is a helyes kifejezésnek adok hangot, mint a kalóz, attól még igazat mondok. Azok a nők, akik kalózhajóra szegődnek, a nőiességüket napok alatt elveszítik, főleg, ha hónapokra záródunk össze velük a tengeren. Arról nem is beszélve, hogy mit tesznek a szajhákkal, akik pénzt keresve, izgatottan lépnek a hajóra, hogy velünk töltsék az utat. Legtöbbször ezzel fizetnek a személyszállításért. Ha elvisszük őket valahová, akkor cserébe az egész legénység vágyait kielégítik. Aztán fejvesztve rohannak le a célállomásnál a hajón, és egy életre elveszik a kedvüket a kalózhajón való utazástól. És ezek a nők még csak nem is voltak szépek, ki tudja mit tennének ő vele.
- Sajnálom – motyogom, inkább magamnak, mintsem neki. Senki sem ilyen életet szán magának, de ha rabszolgaként születik az ember, akkor még annyi választása sincs, mint egy szabadnak.
- Abban nem kételkedek – nevetek fel halkan és szorosabbra fűzöm a karomat a derekán és a combján átívelve. – Nemesasszonynak lenni nem szórakozás. Ott kőkemény szabályok vonatkoznak a hölgyekre és az állandó etikett betartására utasítják. Ott aztán nem lenne hancúrozás, és ezer biztos, hogy mi sem ismerkedtünk volna meg sosem – kicsit ficánkolok a székben, hogy jobban elférjen az ölemben, jobban magamra húzom, hogy ne csússzon le a teste a combomról. – És sajnos nem, nincs toborzás nálunk. Mi is éppenhogy csak feljutottunk a hajóra, a kapitány eléggé magának való és szereti, ha zártkörű a buli. Az egyetlen szerencsénk volt, hogy nekem régi jó barátom, és a viszontlátás öröme nagyban hozzátett a sikerhez.


Edeyra Rolar Kedvelte

Cailen Sephiran
Zsivány vagyok
Cailen Sephiran

Life's pretty good, and why wouldn’t it be? I'm a pirate, after all.


❖ Történetem : ❖ Ulron :
400
❖ Tartózkodási hely :
Nulport
❖ Szintem :
Kezdő (Tolvajlás); Tanonc (Fegyverforgatás)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Örömzugok Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Szer. Jún. 01, 2022 5:22 pm
Selyem   függönyök
Cailen && Eyra
« taggeld;   @Cailen Sephiran   •  Zene; ide • credit; »
F
Kezeim megsimítja, én pedig elmosolyodom, s finom halk öröm nevetésbe kezdek. Mindig éreztetni kell, hogy ők a legjobban a legszebb férfiak a világon, ez most sincs máshogy, bár most annyira nem kell hazudnom. Ám nem esik jól, amikor egy undorító pocakos, szőrős, mosdatlan férfi kerül elém, s annak kell teljesítenem a vágyait. Bár mióta megjött ő, jobban ügyel rá, hogy csak olyan emberekkel kerüljek össze, akiknek az információja hasznos lehet. Főleg miután kirúgta a kis Elfet.
- Helyes. – Mondom még mosolyogva, s hallhatja is a hangomban ezt. Megragadja a csuklóm, ami először hirtelen ér, majd magához húz, hogy ölébe kerüljek. Végig tartom a szemkontaktust.
- Biztos izgalmas életed lehet. – Mondom a feleletére. Arca így közelebbről nyugalmi állapotban olyan ismerős. Azt tudom, hogy kalóz, hiszen ezért is küldtek oda hozzá, hogy tudjak meg mindent. A kalózok kezdenek beleköpni a Rend és mások levesébe is úgy érzem, de amit én érzek, az nem feltétlen lehet igaz. Teszem a dolgom, és csak ennyi számít.
- Szóval a tenger, hmmm vágyom rá. Egyszer tán ott is kiszolgálhatlak. – Mosolyodom el ismét. Szavaim igazak vagy sem, már magam se tudom néha. Oly tökéletességgel veszem fel magamra ilyenkor a szerepet, hogy magam is elfeledem azt, hogy ki volta, vagyok.
Felkacagok röviden, ahogyan megsimogatom az arcát.
- Rabszolga vagyok, gyermekként kerültem el, s képeztek ki a férfiak örömére. – Mondom, s elbiccentem a fejem kissé.
- Matróz jobban lennék, mint nemesi asszony. Nincs toborzás? A sok szabály, s tán ott ártatlannak is kellene mutatkoznom, vagy lennem. Mennyi fáradtság. – Mondom.


Edeyra Rolar
Alkimista vagyok
Edeyra Rolar

there was more to you than the insipid whore you present yourself to be


❖ Történetem :
₰ Maybe just an average whore?
❖ Ulron :
568
❖ Tartózkodási hely :
₰ Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Örömzugok Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt
Ajánlott tartalom





Örömzugok Empty
Vissza az elejére Go down
 
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tulveron Krónikái :: Selyem Görény-
Ugrás: