Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath


 
Örömzugok - Page 2 KaDiPE5
Örömzugok - Page 2 KaDiPE5

 

 
Örömzugok

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Utolsó Poszt Szomb. Május 21, 2022 12:15 am
Örömzugok - Page 2 ZZxEEsu


Selyem függönyök
«   @Edeyra Rolar •  Zene • 383 »
Az ágy tövében abban a pár percben temérdek időm van elgondolkozni az életemen. Mindig ugyanaz a menete, szex, pénz és távozás. Na, nem mintha kívánnám a nyálas lelkizős utóbeszédeket, de vannak olyan témák, amikről Corine-nak az életem árán sem mesélnék, így nem maradt más, mint a szajhák lelki szemetesládákként használása. És igen, szoktam fecsegni, főleg egy-egy mélyebb pontomon, mert nincs olyan ember, férfi vagy nő a világon, aki nem érzi jobban magát egy kiadós panaszkodás után. S úgy tűnt, hogy ez a lány vevő lenne rá. Meglátjuk, mennyire hajlik rá.
Behunyom a szemeimet, és úgy élvezem apró, mégis finom kezeinek a munkáját. Nem mondom, másik területen jobban élveztem az elmúlt egy órában, de valljuk be, itt is megéri a pénzét. Egyenletesen veszem már a levegőt, a lihegés az ágy melletti pihengetésnél visszaállt a normális tempójába. Némán, csendesen hagyom, hogy belecsókoljon a nyakamba, a mellkasom játszadozó kezén ösztönösen simítok én is végig.
- Ha nem így lenne – szólalok meg végül halkan -, nem lennék itt.
Mosolyom töretlen, és a kérdésére válasz helyett először rámarkolok a csuklójára, majd, ha engedi, gyengéden húzni kezdem magam felé, hogy amint elém kerül, beleültethessem az ölembe. Ha így történik, ha nem, készségesen válaszolok.
- Hát nem tudok mondani olyan várost, ahol nem jártam még – bólogatok, inkább magamnak, mintsem neki, főleg, hogy rájövök, tényleg mindenhol is megfordultam már, és alig van olyan hely, ahol épp nem plakátoltak ki minket a rend őrei. Mivel nem ismert fel ő sem, így tudtam, nyugodtan beszélhetek, persze tisztességes keretek között úgy, hogy még véletlenül se áruljam el, hogy ha kilép a bordélyház elé, az első arcába mászó kis papírlapon nem két ocsmány förmedvény vicsorog vissza rá, hanem csak én meg a húgom.
- De kalandornak nem mondanám magam, a matróz jobb szó rá – vonok vállat, s ha eddig nem tette volna, akkor most erővel húzom be az ölembe, hogy lágyan végigsimítsak a combjain egy sóhaj keretében. – És te? Mit keres itt egy ilyen helyen egy ilyen gyönyörű lány? Neked úri palotában lenne a helyed és nem egy utcamenti bordély egyik szobájában – teszem fel viszont a kérdést. Tényleg érdekelt, hogyan jutott el idáig. Hiába élvezem a nőket, főleg a kurvákat, de nem mindenki illik ebbe a környezetbe. Példának okáért, előbb ölném meg Corine-t, ha ilyenre adná a fejét, mintsem viszont lássam egy-egy ilyen látogatás alkalmával.

Edeyra Rolar Kedvelte

Cailen Sephiran
Zsivány vagyok
Cailen Sephiran

Life's pretty good, and why wouldn’t it be? I'm a pirate, after all.


❖ Történetem : ❖ Ulron :
400
❖ Tartózkodási hely :
Nulport
❖ Szintem :
Kezdő (Tolvajlás); Tanonc (Fegyverforgatás)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Örömzugok - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Csüt. Május 19, 2022 3:33 pm
Selyem   függönyök
Cailen && Eyra
« taggeld;   @Cailen Sephiran   •  Zene; ide • credit; »
F
elém magasodó erős férfi test látványa végre engem is igazi örömökre késztetett. Jól eső nyögéssel markoltam bele formás fenekébe, és sóhajtottam egy utolsót. Végre nem csak az undorító részeg fickók jutott nekem ma, bár a tisztaságot vitatnám az itteni úrról is, ám nem meglepő ez. Nem lehet mindenki tiszta is üde, nekem foglalkozási ártalom.
Ágy szélére húzódik, egyelőre szótlanul. Én még fekszem egy kettő.. s három. Állok fel mezítelenül és lépek a paraván mögé, ahol megtörlöm magam. Visszatérek olyan gyorsan, ahogyan eltűntem, s egy pohár vízért indulok, még mezítelen testtel majd leülök az ágyra és végig mérem. Meg annyi heg, s sérülés. Ki lehetsz te idegen? Biztosan nem vagy más, mint ember. Vagy még is? Bámészkodásom a szavai zökkentik ki.
- Rendben. – Pillantok oda, s annyi amennyit megbeszéltünk. Jó fiú. Feláll, s tölt magának egy bort szótlan tekintetem követi. Ajkamba harapok kijelentésére és elmosolyodom.
- Én is téged édes. – Mondom, majd felállok, s lassan sétálok közelebb hozzá. Ő közben helyet foglalt a borral a kezébe. Ahogyan oda érek, hozzá megkerülöm, s mögöttem finoman a nyakát kezdem masszírozni még mindig csupasz idomokkal.
Végig mérem erős, jol karban tartott testét, s nyakára hajolok, hogy csókot leheljek rá, majd kezemmel felső testét cirógatom, szavaira pedig visszatérek a nyakához.
- Nos, én a jobbik fajta vagyok. Minden végtag, fogam meg van. Ezért fizetni kell. – Hajolok a füléhez duruzsolva ezt.
- Kalandor vagy jó uram? – Kérdeztem érdeklődve tőle.


Cailen Sephiran Kedvelte

Edeyra Rolar
Alkimista vagyok
Edeyra Rolar

there was more to you than the insipid whore you present yourself to be


❖ Történetem :
₰ Maybe just an average whore?
❖ Ulron :
568
❖ Tartózkodási hely :
₰ Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Örömzugok - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Hétf. Május 09, 2022 2:46 am
Örömzugok - Page 2 ZZxEEsu


Selyem függönyök
«   @Edeyra Rolar •  Zene • 296 »
Az ágy széléhez húzódom miközben a lepedővel elrejtem a királyi ékszereket. Az izzadtság gyöngyöződik a homlokomról, karommal törlöm le az arcomról mielőtt belefolyna a szemeimbe és éktelen csípésbe kezdene. Karjaimmal támaszkodom meg a térdeimen, úgy sóhajtok fel. Újabb felesleges ulronköltés, hangzik a fejemben a húgom szavai, én pedig torz grimaszba váltom az arcomat. Neki lehet, hogy az, de nekem az egyetlen szórakozásom az italon kívül. És a nem létező istenekre mondom, merjék ezt elvenni tőlem. Ennyit megérdemlek úgy igazán.
Senki se szólhat egy szót se, azóta nem jártam ilyen helyen, amióta kifutott Blakemoore hajója a tengerre. Direkt megvártam, míg leülepszenek a kedélyek, és most, hogy a Veszett Szuka felbukkant a láthatáron, bátrabban merészkedtem ki az utóbbi pár napban a város utcáira. Na nem nyílt arccal, a csuklya már évek óta hű barátom az utazásaim során, de tudom, hogy könyeddebben kerülök ki a cellából Hawke segítségével, mint anélkül. Ez már csak ilyen, jó hajóra tévedsz, rögtön lesznek privilégiumaid.
- Az ágy mellett van a pénzed – szólalok meg oldalra a nőnek mellettem, aztán feltápászkodok az ágyról. Magam köré csavarom a lepedőt, úgy lépek tovább az asztalhoz, hogy töltsek magamnak egy pohár bort. Nem mondom, elég puccos egy hely ez. Fizetsz azért, hogy egy ilyen gyönyörű luvnyát, mint aki az ágyban terpeszkedik jól megdugd, és ajándékba még egy üveg bor is jár. Túl úrias. Lehet vissza kellene szoknom a nyomorabb helyekhez, és talán ugyanennyiből két leányzó is kijön. Na persze, egyenes arányban megemelkedik az elkapható gennyes kelések és halálos kórságok száma, de na. Én sem szarom a pénzt.
- Szívesen vinnélek még egy körre – ülök le a székre a borral a kezemben, és a nő felé fordulok. Végignézek a szétterpesztett tagjaimon. Illene egy fürdés is már lassan. – De nincs annyi pénz a világon, amennyit elkérsz itt az emberektől.



Edeyra Rolar Kedvelte

Cailen Sephiran
Zsivány vagyok
Cailen Sephiran

Life's pretty good, and why wouldn’t it be? I'm a pirate, after all.


❖ Történetem : ❖ Ulron :
400
❖ Tartózkodási hely :
Nulport
❖ Szintem :
Kezdő (Tolvajlás); Tanonc (Fegyverforgatás)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Örömzugok - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Kedd Május 03, 2022 2:55 pm
***
Krónikás
Tulveron főkrónikása
Krónikás

Great stories happen to those who can tell them


❖ Ulron :
2128
❖ Tartózkodási hely :
Tulveron




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Örömzugok - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt
Ajánlott tartalom





Örömzugok - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
 
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tulveron Krónikái :: Selyem Görény-
Ugrás: