Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath


 
Nîndaer szobája - Page 2 KaDiPE5
Nîndaer szobája - Page 2 KaDiPE5

 

 
Nîndaer szobája

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Utolsó Poszt Hétf. Nov. 01, 2021 6:07 pm

Family of a kind
Edeyra & Nîndaer
We all hang on to something we know we're better of letting go. It's like we're scared to lose what we don't even really have.

Feléledő frusztráltsággal meredek Eyrára, ugyanakkor nem vágok a szavába, hogy elcsitítsam, hisz bizton veszem, annak a hangja megerősödése és még több fejfájás lenne a foganatja.
- Nen (vizet) – bököm ki kisvártatva, mert be kell látnom, hiába mímelem a függetlent, a szomjúságomon nem fog segíteni a dacosságom vagy az egyelőre használhatatlan lábaim. - Glaich? (Örülsz?) - teszem hozzá, határozottan cövekelve le az undokság talaján, mely jelenleg az egyetlen leplem, köpenyem és fegyverem a kiszolgáltatott állapotom elfedésére. Bár meg kell hagyni, rendkívül csekély.
Ami a kékek szóbeszédeit illeti, szívem szerint elhúznám a számat és megforgatnám a szemeimet, amennyiben élnék az önkifejezés ezen eszközeivel, ezeknek hiányában azonban legfeljebb az egymásba font ujjaim ölelésén szorítok.
- Túlzottan ráértek, ti emberek pletykálni – suttogom magunk közé, noha nem kerüli el a figyelmemet a mély sóhaja. Közben, ha valóban a segítségemre kíván tenni, és hoz vizet, megtámasztom a tenyereimet a matracon, és lassacskán megpróbálom ülő helyzetbe tornázni magamat, dacára legyengült állapotomnak. Semmi jót nem tesz az egy helyben fekvés, vagy a silány étkek, mit naponta egyszer a kijelölt nővér szokott az éjjeliszekrényemre pakolni.
- Ő idézte a tüzet. Felgyújtotta az almás hordókat, bár elsősorban a szörnyek leküzdéséért. Egy ilyen hordó talált el – bökök az állammal a lábaim felé, kurtán megfelelve a velem történteket is. - Egy férfi volt hosszú, fonott varkoccsal. Törvénytelen, amennyit képes voltam leszűrni a beszélgetéséből két nővel – magyarázom csöndesen.

Edeyra Rolar Kedvelte

Nîndaer
Fejvadász vagyok
Nîndaer

I like muted sounds, the shroud of grey, and silence that comes with fog.


❖ Történetem : ❖ Ulron :
525
❖ Tartózkodási hely :
Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás); Kezdő (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Nîndaer szobája - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Hétf. Nov. 01, 2021 5:26 pm
Family of a kind

« taggeld;  @Nîndaer •  Zene; ide • credit; ♰   »
 
Finoman biccentem oldalra a fejem, és sóhajtok egyet. Talán ha belerúgnék, akkor az a lepra nem támad meg? És mi van, ha ebből az ágynak nem nevezhető izáből előjön a pókmama? Inkább csak jobban szorítottam magamhoz a kezem.
- Fényt hoztam a sötét odúdba. – Mondom morgósan.
- Kell valami? Mid fáj? Beszélnél? Tudod szavak, amik ki jönneeeek… a.. száádon. – Mondom.
- Pedo!/Carfo! (Szólj! Beszélj!) – Mondom türelmetlenül az ő nyelvén, talán akkor egyszerűbb lenne, ha ennyire feledte már a közös nyelvet. Valóban volt bennem némi aggodalom, de ahogyan már mondtam nem akarnám azt, hogy félre értse.
Sikerült, magamban mosolyogtam, kívülről arcom nem rezzent. Nem gondoltam volna azt sem, hogy ennyire eltudjam gondolkodtatni, ezek szerint más is van ott, talán valóban történt, amiért így reagál. Nem hiába erre neveltek engem a mesterek.
- Nem ezt hallottam. – Veszem egy mély levegőt, hiba… Eyra, ne lélegezz itt.
- Hogy mi? – Vonom össze a szemöldököm. Mindenre gondoltam, de erre nem, amikor a válaszain gondolkodtam.
Talán ez az a Vivern, akiért Caldenbe küldte ismét, hogy napi szinten adjam a testem a terveikhez, és fizessem az adósságom?
- Folytasd.. – Mondom.


 





Nîndaer Kedvelte

Edeyra Rolar
Alkimista vagyok
Edeyra Rolar

there was more to you than the insipid whore you present yourself to be


❖ Történetem :
₰ Maybe just an average whore?
❖ Ulron :
568
❖ Tartózkodási hely :
₰ Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Nîndaer szobája - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Hétf. Nov. 01, 2021 5:05 pm

Family of a kind
Edeyra & Nîndaer
We all hang on to something we know we're better of letting go. It's like we're scared to lose what we don't even really have.

Fintorra rándulnak a vonásaim a váratlan sikkantás hallatán. Rendkívül lármás a leány, ezúttal megkockáztatom, a megszokottnál is inkább. Apró sóhajjal süppedek bele a szalmával kitömött matrac közel sem kényelmes voltába, ujjaimat összekulcsolva a takaróm felett a gyomrom vonalában.
Ami a kimúlásom elnapolása felett érzett sajnálatát illeti, nem különösebben kapok a lelkemhez bánatomban, leginkább, mert már hozzászoktam a kérészéltűek kimondottan fukar empátiájához és kedvességéhez. Nem mintha én nagyobb szimpátiával viseltetnék az irányukban… Viszont a következő megjegyzésére ráncokba szedődik a homlokom.
- Keljek? Mégis mihez? Hagyj nyugtot, éppen elég nehézség a szobámban látni téged – jegyzem meg csöndesen, a kiszáradástól meglehet, morgós hangon. Váratlan előzékenységére nem is felelek, nem fogok sérült kutyaként nyüszíteni a gondoskodásáért - eddig is túléltem nélküle, hiszen. Azonban Eyrának nagy tehetsége a húrt addig pendíteni, amíg el nem szakad, így hát annak ellenére, gondolatvilágomban felkészültem az elzavarására, csak képes megakasztani és mélyen elbizonytalanítani. Valahol tán fel is háborítani.
- A szörnyek elpusztultak, nem nevezném bukásnak – pillantok rá szúrós becsmérléssel, akár anya a gyermekére, ki olyasmiben okítja fennhangon a felnőttet, melyhez csekély hozzáértése sincsen. - Feltételezem arról már nem beszélnek, hogy egy vivern is ott volt az ünnepségen – vonom meg az egyik szemöldökömet leheletnyire, nem mellékelve a tényt, túlzottan el voltak merülve a méltatott kékjei a söröskorsóikban.

Deedra Gindrian Kedvelte

Nîndaer
Fejvadász vagyok
Nîndaer

I like muted sounds, the shroud of grey, and silence that comes with fog.


❖ Történetem : ❖ Ulron :
525
❖ Tartózkodási hely :
Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás); Kezdő (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Nîndaer szobája - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Hétf. Nov. 01, 2021 2:56 pm
Family of a kind

« taggeld;  @Nîndaer •  Zene; ide • credit; ♰   »
 
Felsikkantottam a pókok láttán. Szívemhez kapta, ahogyan a kis szőrösök elindultak. Mély levegő, az ijedelemre, ám ebből csak köhögés lett a vége.
Bajusz Úr említésére felkapja, s rám veti tekintetét.
- Helyes. – Könnyebbül meg a lelkem, főleg amikor még jobban hozzá teszi, s közli azt, hogy nem bántotta. Az egyetlen, kit még itt kedvelek. Félek, hiszen nem igen láttam a napokban, mióta visszatértem ide.
- Hmm.. kár. – Mosolyodom el, s fonom keresztbe a kezem, majd egyik lábamról a másikra helyezem a testsúlyom. Nem merek hozzáérni semmihez sem. Még a végén elkapok valami leprát itt.
- Ne most helyezkedj.. kelljél. Vagy készítessek valamit neked? Mid fáj? – Kérdezem, ám akkor is tereli.
- Hallottam.. nem lehetett nem hallani. A kékek a tűzről, s a sugákról beszélnek, és arról is.. hogy elbuktál. – Mondom neki, hátha végre felkapja egyszer az életében a vizet, és rendesen elered a nyelve a sértésre, bár kétlem azt, hogy ezzel ki tudnám hozni a sodrából. Az elbukást ugyan is csak is én magam költöttem hozzá, mint egy jó bárd. Azonban ezt tettem oly könnyedséggel, hogy szavaim igaznak vélhetőek.
értené.
 





Nîndaer Kedvelte

Edeyra Rolar
Alkimista vagyok
Edeyra Rolar

there was more to you than the insipid whore you present yourself to be


❖ Történetem :
₰ Maybe just an average whore?
❖ Ulron :
568
❖ Tartózkodási hely :
₰ Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Nîndaer szobája - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Pént. Okt. 29, 2021 8:25 pm

Family of a kind
Edeyra & Nîndaer
We all hang on to something we know we're better of letting go. It's like we're scared to lose what we don't even really have.

A kérdése hallatán visszafordítom a fejemet, és az idő közben megedzett tekintetemet ismét a plafon rozoga voltának szentelem. Nem különösebben érdekel a szobám állapota, inkább bizonytalanít el a sajátom, melyre máskülönben előzékenyen nem is szoktam gondolni. Éppen elég a rémálmaimban újra és újra átélni a lángok kínzó perzselését, s a tudatlanságból fakadó iszonyt; vajon tovább terjed-e rajtam a tűz vagy sem.
Aprót szusszanok Eyra szakadatlan beszédére, mely a több napnyi csend után már most egy egész évnyi beszélgetés alapanyagnak hat a megfáradt, elkocsonyásodott elmém számára. Igyekszem hát kizárni a tudatomból a hangját, de miként meglódul az ágyam túloldala felé, képtelen vagyok nem rá figyelni s nyomon követni, mégis mit művel ott, ahol semmi keresnivalója nincsen. Ám az ablak kinyitásán kívül – melynek zsanérja mögül riadtan fut ezer felé egy termetes pók és a kicsinyei – mást nem csinál, így némiképp megnyugszik a felhánytorgatott lelkem. Vagyis csak kívánnám a megbékélését, mivelhogy a macska említésére szigorúan felé kapom a pillantásomat, és egymásnak vonom a szemöldökeimet.
- Mégis miért ártanék neki? - szegezem neki a kérdést tompa, rekedt hangon. Valószínűleg újfent sikeredett átaludnom a fél napot anélkül, hogy egy árva kortyot is ittam volna. - Nem bántottam – teszem hozzá végül, bár a kérdése okán mégis csak szívesebben rugóznék Bajusz Úr hogylétén, semmint a sajátomat ecseteljem. Az nem lep meg különösebben, hogy a saját vonatkozásomban nem hallott a történtekről.
- Nem döglöttem meg – felelek neki rezignált hangon, tömören és lényegre törően, ugyanis nem volna ínyemre a helyzetemet bővebben kifejteni. Meg is igazítom a takarómat, hogy a bebugyolált lábaim a javaslat ellenére ezúttal fedés alá kerüljenek. - Feltételezem hallottál a Holtak éjjeléről. Az történt.

Nîndaer
Fejvadász vagyok
Nîndaer

I like muted sounds, the shroud of grey, and silence that comes with fog.


❖ Történetem : ❖ Ulron :
525
❖ Tartózkodási hely :
Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás); Kezdő (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Nîndaer szobája - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Pént. Okt. 29, 2021 7:35 pm
Family of a kind

« taggeld;  @Nîndaer •  Zene; ide • credit; ♰   »
 
Egy ideje nem volt szerencsém Nindaerhez. Nem, mintha hiányozna, ám úgy érzem hozzá jobb tartozni, mint másokhoz itt. Van benne valami, ami nem hagy nyugodni, vele olyat érzem, amit másokkal nem. Békét, és még is hogyan lehet ez, ha a hátam közepére se kívánom? Nos, ezt csak a szám mondatja, úgy érzem sorstársat találtam. Hallottam azt, hogy elment az ünnepségre, amire nem tudtam elmenni, hiszen olyanok is részt vettek, akik sajnos azonnal lebuktatta volna engem, hogy még is ki vagyok. Sajnáltam, de azt nem amit utána hallottam mik történtek.
Bevallom aggódtam, és kíváncsi voltam ám nagyon jónak láttam volna elmennem, hiszen azt hittem valami kémkedést is elvégezhetnék, ám most nem látták ennek szükségét. Viszony a szörnyeket hála az istenekre, kihagytam.
Újra visszakerültem a saját lakrészemben, hiszen amiért kirendeltek engem a kurtizánok közé, nem érkezett el. Valaki más végzett a gyíkemberrel, és így atyám visszakéretett. Jó volt megint a szobámban lenni, valamiféle otthonomnak hívom. A rendhez, hú, vagyok, elveiket tisztán vallom, ám néha a testem már belefárad. Jobban szeretek az elmémmel, és csak néhány bájom megmutatásával információkat szerezni, mint az együttlétem alatt.

Gondoltam megtudhatok valamit, és így nem voltam rest felkeresni sem Nint. Szobája fele indultam, és kopogtam, mint egy normális ember, ám a türelmem ezzel nem volt egyenértékű.
Beléptem, és elborzasztott, ami látott.
- Ujj istenekre, mi rohad itt? – Legyezek az orrom előtt, s ekkor pillant rám a férfi, s kérdezi mit keresek itt.
- Oh, bocsánat, hogy érdekel, hogy megdöglöttél e vagy sem. – Vonom össze a szemöldököm, és teszem keresztbe a kezem.
- Ugye tudod, hogy Bergar ezért van, hogy ki vigye a hullákat a szobádból, vagy macskán kísérleteztél?- Kérdezem, majd az ablakhoz sétálok, s félve nyitom ki, mert ki tudja, mi ugrik rám.
- Mond, hogy nem ölted meg bajusz urat. – Jut eszembe az egyetlen szeretett macskám, aki itt szokott ólálkodni, és megtűrik.
- Mi van veled? – Kérdezem, körbe mérve. Aggódásom elrejtem, még félre értené.
 





Nîndaer Kedvelte

Edeyra Rolar
Alkimista vagyok
Edeyra Rolar

there was more to you than the insipid whore you present yourself to be


❖ Történetem :
₰ Maybe just an average whore?
❖ Ulron :
568
❖ Tartózkodási hely :
₰ Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Nîndaer szobája - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Pént. Okt. 29, 2021 6:18 pm

Family of a kind
Edeyra & Nîndaer
We all hang on to something we know we're better of letting go. It's like we're scared to lose what we don't even really have.

Távolinak ható, tompa kopogás riaszt fel áldásosan szürke álmaim közül. A megszokott rémálmok utáni ébredéshez képest ráérősen nyílnak fel a szemeim s mint az elmúlt néhány napban, ezúttal is a szobám kopott, málló vakolatú plafonja köszönt, s mond… jó reggelt? Estét? Délutánt? Fogalmam sincs, milyen napszak lehet, azonban a lábaimba nyilalló fájdalom emlékeztet rá, az eddig a dolgát serényen végző fájdalomcsillapító apránként kezd kikopni a szervezetemből.
Talán a kijelölt nővér jött ellenőrizni, felszabadul-e végre az „elf szobája”, vagy ez alkalommal is kénytelen átkötnie a  fakó szín, hólyagos sebeket, és letörölni a homlokomról a láz nyomán gyöngyöző verejtékcseppeket... Rezignált arckifejezéssel, megadóan fordítom a fejemet az ajtó irányába, ám nem érzek erőt magamban ahhoz, hogy meg is szólaljak. Nem mintha gyakran várna a fehérnép az engedélyemre, a lehető leggyorsabban szokta letudni az itteni kötelességét. Most viszont szokatlanul hosszú momentumok telnek el, mielőtt végre kinyílna a szoba bejárata, s még azelőtt, hogy bárkit megpillantanék, tudom, hogy nem a kényszeredett ápolóm érkezett hozzám. Ami jogosan ébreszt bennem feszengő, elbizonytalanodott érzéseket, hiszen az égvilágon senki sem szokott a hogylétem felől érdeklődni vagy egyáltalán, puszta lenyűgöző társaságomért nálam időzni.
Némi éberséget erőltetve magamra nyúlok a matracom alatt pihenő késem után, de mielőtt egyáltalán megtalálhatnám reszketeg ujjaimmal a markolatát, belép a nem várt látogatóm.
Felhagyok a kutatással, és ledermedve meredek Eyra ábrázatára.
- Te meg mit keresel itt? - nyögöm ki érces hangon a felháborodás és a megrökönyödés mezsgyéjén lavírozva. A legkevesebb, mire szükségem van, hogy a nyomoromon járjon gúnytáncot Nestor fattya, és egyáltalán, effajta méltatlan, kiszolgáltatott állapotomban érjen.

Deedra Gindrian Kedvelte

Nîndaer
Fejvadász vagyok
Nîndaer

I like muted sounds, the shroud of grey, and silence that comes with fog.


❖ Történetem : ❖ Ulron :
525
❖ Tartózkodási hely :
Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás); Kezdő (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Nîndaer szobája - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Pént. Okt. 29, 2021 1:58 pm
Nîndaer szobája - Page 2 J3DpqXx
Nîndaer
Fejvadász vagyok
Nîndaer

I like muted sounds, the shroud of grey, and silence that comes with fog.


❖ Történetem : ❖ Ulron :
525
❖ Tartózkodási hely :
Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás); Kezdő (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Nîndaer szobája - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt
Ajánlott tartalom





Nîndaer szobája - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
 
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Edeyra szobája
» Nîndaer, a Szürke

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tulveron Krónikái :: Calden :: Kék Bástya-
Ugrás: