Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath


 
Lakatlan épület - Page 2 KaDiPE5
Lakatlan épület - Page 2 KaDiPE5

 

 
Lakatlan épület

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Utolsó Poszt Vas. Dec. 12, 2021 7:00 pm

Praise the Gods III.
Edeyra & Nîndaer
We all hang on to something we know we're better of letting go. It's like we're scared to lose what we don't even really have.

Leheletnyi megkönnyebbedés söpör végig a lényemen, hogy ezúttal sem akadékoskodik az ellen, amit… visszafordítani tulajdonképpen már nem lehet. Persze sejtem, miféle aggályai támadhattak, vélhetően ugyanazok, amelyek bennem is éket vertek, s amelyek okán ilyen nehéz volt meghozni egy ilyen rettentően egyszerűen kivitelezhető döntést. Ám remélem, a kellően ittas és mással foglalatoskodó vendégeknek nem fog hiányozni a szószátyár férfi, aki éppen úgy vonulhatott el a buja élvezeteknek hódolni, mint… a szekrényben holtan feküdni.
Amint úgy vélem, kellő szakértelemmel elrejtettem a testet, és a szekrény ajtajának kitárását a lehetőségekhez mérten megnehezítettem, az öltözködésében éppen végző Eyra felé fordulok.
- Megteszi. S most menjünk – biccentek felé, és ha nincsen ellenvetése, a kupa boromat visszaemelve a kezembe lépek ki a szobából, hagyva, hogy szolgálót imitálva követhesse lépteimet a leány. Meg kell vallanom, hiába frusztrál számtalan mozzanat a bent történtekből, mégis szívesebben tartózkodtam a helyiség viszonylagos csendjében, mint ebben a parfümöktől bűzlő, hangos, zajos zsibongásban.
- Egyébként tudjuk, merre van az alagsor…? - teszem fel csöndesen a kérdést, hosszú momentumok céltalan kóborlását követőn.

Edeyra Rolar Kedvelte

Nîndaer
Fejvadász vagyok
Nîndaer

I like muted sounds, the shroud of grey, and silence that comes with fog.


❖ Történetem : ❖ Ulron :
525
❖ Tartózkodási hely :
Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás); Kezdő (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Szomb. Dec. 11, 2021 4:16 pm
Praise the Gods III.

« taggeld;  @Nîndaer •  Zene; ide • credit; ♰   »
 
Nem tudom, hogy miért ezt választottam. Talán mert, ha olyan van, könnyen bele tudom venni a párbeszédbe, de még se egy olyan szó, ami annyira feltűnő. Nem tiltakozott, bólintott és csak ezek után vált minden kaotikussá.
Megdöbbenésemen nem a halálnak szólt. Láttam már eleget, s vágtam már el torkot. Megdöbbenésem inkábba annak szólt, hogy attól tartottam feltűnő lesz a férfi távozása.
- Nincs. – Vonom meg a vállam komoran, és tovább keresem a kért dolgot. Kutatok, és kutatok ám nem igen akad megfélő a számomra.
valamit még is ki tudok találni. Találtam valamit, ami talán megfelelő lehet, s egyből nem vesztegetem az időt és öltözésbe kezdek.
Nem zavartatom magam, de miért is tenném? Igyekszem hamar meg lenni és olyanra formálni a ruhát, amit oda kinn is láttam a hölgyeken. Hajam kibontom, hagyom a vállamra omlani. Sötét fürtjeim begöndörödve játszanak, ahogyan mozgolódom a ruha felöltésén. Előre dobom a fejem, majd vissza, ezzel is megrázva hajzuhatagom.
- Mit gondolsz? – Pillantok oda, s már talán mikor visszanézek, Nindaer már a hullát rejti el.


Edeyra Rolar
Alkimista vagyok
Edeyra Rolar

there was more to you than the insipid whore you present yourself to be


❖ Történetem :
₰ Maybe just an average whore?
❖ Ulron :
568
❖ Tartózkodási hely :
₰ Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Kedd Dec. 07, 2021 8:11 pm

Praise the Gods III.
Edeyra & Nîndaer
We all hang on to something we know we're better of letting go. It's like we're scared to lose what we don't even really have.

Mosolya okán leheletnyi értetlenkedés kucorodik az ábrázatomra, ugyanis éppen ezt a célt szolgálná a felvetésem. Ebből kifolyólag igazán nem értem, mi lehet mulattató rajta, de bizonyosan ez is holmi kérészéltűekre jellemző ostoba humor, mit nem fejthetek meg.
- Igen, az – bököm ki, várakozva az elhatározására, ami végül a „rózsa” szóban bontakozik ki. Bólintok a megértésem jeléül, majd nem szaporítva tovább a szót, kezelésbe veszem a tervünk egyetlen bökkenőjét, míg Eyra a szekrényeket kutatja. Be kell látnom, nem volt egyszerű meghoznom a döntést, ugyanis a felesleges kegyetlenkedés nem szolgálja a lényemet, azonban túl sok múlott volna az esetlegesen meglóduló nyelvén. S egyébként is olyanokkal cimborált, kik papnőket sütnek meg elevenen.
- Meg. Volna ellenvetésed? - emelem meg leheletnyire a szemöldökeimet, nem leplezve a szavaim cinizmusát. - Találtál megfelelő ruházatot? - sürgetem meg, mielőtt még a lelkiismerete munkába lendülne.
Addig is körbenézek a helyiségben, megfelelő rejtekhely után kutatva a testnek. Bárhogy is mérlegelem, az egyik tágasabbik szekrény tűnik elégségesnek a feladatra, így ha Eyra nem válogat tovább, hát elkezdek a nyomaink eltüntetésén dolgozni.

Edeyra Rolar Kedvelte

Nîndaer
Fejvadász vagyok
Nîndaer

I like muted sounds, the shroud of grey, and silence that comes with fog.


❖ Történetem : ❖ Ulron :
525
❖ Tartózkodási hely :
Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás); Kezdő (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Kedd Dec. 07, 2021 3:49 pm
Praise the Gods III.

« taggeld;  @Nîndaer •  Zene; ide • credit; ♰   »
 
Erős megdöbbenés kerül az arcomra. Nem gondoltam volna, hogy bele megy, és minden ellenkezését megúszok. Ám, folytatja a mondatát, amire már el kezd simulni az arcom.
- Uh mentő szavunk is lesz. – Mosolyodom el kajánul, hiszen ezt gyakran használják kurtizánok, amikor erősebb, vadabb együttlétre kerül a sor, és kell egy szó, hogy leálljunk. Nem olyan jellem, mint aki venné a mókámat, így már azzal a szándékkal mondom, hogy tudom miféle reakció fog érkezni. Azonban, talán most is meglep majd.
- Legyen. – Mondom egyszerűen. Gondolkodom pár pillanatra.
- Rózsa. – Mondtam ki a szót, és remélem, elfogadja.
Elindulok a kért szekrény felé, és elgondolkodom. Most kicsi, vagy nagy kell? De hát rongy, az a kicsit takarja, akkor lássuk. Gondolataim végére oda érek, s kinyitom a szekrényt kutatni kezdek. Mindenféle ruha volt benne, biztosan több rendezvény is szokott itt lenni, mert elég érdekes ruhák, sőt még gyertyák is akadtak. Merre van a rongy? Hallom, hogy közben Nin a férfihez szól. Roppanásra fel figyelek.
- Te most megölted?? – Szisszenek fel, és szúrom halkan a szavakat a fogam között.
- Mi volt ez? – Egyenesedek teljesen fel, most meghalt vagy sem?


Nîndaer Kedvelte

Edeyra Rolar
Alkimista vagyok
Edeyra Rolar

there was more to you than the insipid whore you present yourself to be


❖ Történetem :
₰ Maybe just an average whore?
❖ Ulron :
568
❖ Tartózkodási hely :
₰ Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Csüt. Dec. 02, 2021 7:52 pm

Praise the Gods III.
Edeyra & Nîndaer
We all hang on to something we know we're better of letting go. It's like we're scared to lose what we don't even really have.

Némi megkönnyebbedéssel tölt el, hogy ezúttal egymás idegeinek aprólékos cincálása helyett sikeredik érdemben tanácskoznunk. Ugyan a terve hallatán a szám ösztönnel nyílik el ellenkezés gyanánt, végül az iménti ráismerés szellemében visszacsukom és csendben végighallgatom az elképzeléseit. Persze nem tagadom, egyik sem válik a kedvemre. Nem szívesen hagynám magára, hogy a hiénák között egyedül kelljen helytállnia, ugyanakkor a határaim is addig szólnak, amíg van rajtam elegendő ruha a kényelmetlen érintések elviseléséhez.
Apró szusszanással vetem oldalra a pillantásomat, lázasan kutakodva az elmémben egy harmadik lehetőség után, noha nem szabad elfelejtenünk, hogy akad egy túsz is a markunkban. Kérdés, előrébb jutnánk-e a halálával, vagy csupán hátráltatna minket?
- Veled tartok – jelentem ki végül, a sok rossz közül a kevésbé kellemetlen mellett határozva. - Nem, mint szolgáló, csak mint vendég. Valószínűleg meg fognak állítani, de elég, ha hallótávon belülre kerülök. Amennyiben valami balul sül el, jelezz. Akár egy szóval, amit te választasz meg – fordítom rá vissza a tekintetemet. Felmerül bennem mindemellett, hogy ennek a kikötözött díszmadárnak is megérdeklődhetném a nevét, majd a bizalmas információ birtokában előadhatnám, hogy érdekeltségemet lelem a társulatukban, de belátom, nem bízom a színjátszó képességeimben. Ezt most Eyrára kell bíznom.
- Nézz körbe a szekrényekben, valószínűleg akad valami rongy. Addig intézkedek a másik problémánkról – biccentek felé, már amennyiben nem támadnak ellenvetései a tervének kiegészítését illetően.
Ha egyetértésre jutottunk, a férfihez lépdelek, ki vélhetően sejtve, hogy a hangzavarban az égvilágon senki nem hallaná meg, nem kezdett jajveszékelésbe. Helyette szorgosan fészkelődött, vélhetően próbálva megszabadulni a gúzsától, ám attól tartok ez nem a szerencsenapja.
- Mi a neved? - szegezem neki a kérdést, remélve, a bájital még érezteti a hatását rajta. Meglehet, jelenleg nem tudjuk felhasználni az információt, de ha van mód rá, miért ne raktározzuk el.
- Will Baerns… - nyögi ki nehézkesen, változatlan a küzdelem jeleivel az ábrázatán a nyelve megfékezésére. Valószínűleg igazat beszélt, így hát egy apró bólintással magamnak, határozott mozdulattal rándítom oldalra a nyakát. Éles roppanás jelzi a létének végét.

Edeyra Rolar Kedvelte

Nîndaer
Fejvadász vagyok
Nîndaer

I like muted sounds, the shroud of grey, and silence that comes with fog.


❖ Történetem : ❖ Ulron :
525
❖ Tartózkodási hely :
Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás); Kezdő (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Szer. Dec. 01, 2021 2:50 pm
Praise the Gods III.

« taggeld;  @Nîndaer •  Zene; ide • credit; ♰   »
 
Nem indulok el, csupán a szavaim sugallják a menni akarásom. Ismeretlen nekem minden, és az izgalom átjár be kell azt valljam. A szívem kalapálni kezd, és nem tudom azt sem, hogy mire számíthatok. Közelebb lép hozzám Nindaer, és halkan mondja.
Pillanatra elbambulok, s gondolatok sokassága fut át az agyamon.
- Lemegyek én, amire készülök, az neked nem lenne kellemes. – Mondom, majd figyelem a férfit.
- El fogom venni a maszkját, és kerítenünk kell egy ruhát, amiben elvegyülhetek, mint szórakozó leány.- Mondom a tervemet. Ha szólni akarhagyom, amennyiben nem folytatom. Eltökélt az arcom, s olyan kifejezéssel pillantok rá, mint aki valóban tudja is mit akar.
- Bár, ha te is lejönnél, tudom, tudom… - Mondom, még mielött talán akadékoskodna, bár emellett a rezzenéstelen arc mellett nem tudom, mire gondol.
- Csak félmeztelennek kellene lenned, hoznod a bort, én elintézek mindent. – Mondom, és amennyiben nem vág közbe folytatom, ha közbe vág hallgatok. Kétlem, hogy benne lenne egy ilyen megmozdulásban, de eddig többet teljesített, mint vártam.
- Az italába csúsztatom, onnan már megmondhatom, hogy kövessen. – Mondom, s remélem végre valamit jól teszek, és nem fogad ismét megvetés, talán ez beállhat. Ám nélküle nem merek lemenni, de ezt neki nem kell tudnia. Figyelem a reakcióját, már abban az esetben, ha engedi azt, hogy megpillantsam. Közben ügyelek rá, hogy szavaim ne legyenek hangosak, nem tudhatjuk mi lesz ezzel a férfival.


Nîndaer Kedvelte

Edeyra Rolar
Alkimista vagyok
Edeyra Rolar

there was more to you than the insipid whore you present yourself to be


❖ Történetem :
₰ Maybe just an average whore?
❖ Ulron :
568
❖ Tartózkodási hely :
₰ Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Hétf. Nov. 29, 2021 8:04 pm

Praise the Gods III.
Edeyra & Nîndaer
We all hang on to something we know we're better of letting go. It's like we're scared to lose what we don't even really have.

Eyra bizonytalansága a bájital hatóidejét tekintve kevésbé ösztökél aggodalomra, mint a férfi válasza Kadoret hollétéről. Leheletnyi hunyorral méregetem az alakját néhány kitartott momentum erejéig, tűnődve, vajon miként fogunk mi lejutni oda, ahova vélhetően csak keveseket engednek le. A szórakozás java része a mi szintünkön zajlik, a különböző szobákból átszűrődő hangok alapján ehhez kétségem sem férhet, avagy akik az alagsorban tartózkodnak, egy belső kör tagjait képezhetik. Kezdem bánni, hogy nem készültünk több elixírrel az engedelmesség kikényszerítésére.
Feszülten, hirtelen kapom el a tekintetemet a kikötözött alakról, közelebb lépve Eyrához. Halkan szűröm a szavaimat, dacára annak, a házigazdánk jó eséllyel nem lesz abban az állapotban, hogy bárkit figyelmeztethessen a ténykedésünkre.
- Ne siess – akasztom meg, remélhetőleg anélkül, hogy a karjára kellene fognom. - Hogy tervezel lejutni oda? A vendégeknek szóló mulatság idefent zajlik. Akik az alagsorban vannak, minden bizonnyal egy bizalmas körhöz tartoznak. Még ha nincs is igazam, nehéz lesz különválasztani Kadoretet tőlük – sorolom az aggályaimat, melyek kiküszöbölése átgondolást, semmint meggondolatlanságot igényelnek. Nem cselekedhetünk olyan felelőtlenül, mint ezzel a férfival, kinek a sorsa felől egyelőre még nem határoztam.

Edeyra Rolar Kedvelte

Nîndaer
Fejvadász vagyok
Nîndaer

I like muted sounds, the shroud of grey, and silence that comes with fog.


❖ Történetem : ❖ Ulron :
525
❖ Tartózkodási hely :
Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás); Kezdő (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Vas. Nov. 28, 2021 4:34 pm
Praise the Gods III.

« taggeld;  @Nîndaer •  Zene; ide • credit; ♰   »
 
Újra sikerült egy italt elkészítenem, boldog voltam, hiszen eddig nem igen használtam őket ilyesfajta célokra. Sokkal inkább használtam azokat illatok kikeverésére, vágyak felkorbácsolására. Ám sikerült egy ilyen szérum, talán csak a szerencse, vagy már valami tudásomnak is köszönhető? Ám nem akarom magam elbízni. Igyekszem nem úgy viselkedni, hiszen ilyenkor büntetnek csak igazán az istenek.
Nindaer ugyan azzal az érdektelen arccal, ám némi sóhajjal sikerült valami választ adnia. Nem vártam tőle többet most sem, és ezután sem. Nem az a beszédes ember, Elf. Biccent, amin meglepődök, azta egynél több dolgot csinált, váó. Néha azon is meglepődöm, ha levegőt vesz.
Összevonom a szemöldököm, és rá pillantok.
- Reméljük elég ideig. – Mondom. Fogalmam sincs meddig tart, most használtam először, és örülök annak, hogy hatott. Látom, hogy erőlködik a férfi, hogy nem válaszoljon. Az arcán már folyik a verejték, és igyekszik erősen, ám a szérumot nem tudja legyőzni, csupán abban az esetben, ha leharapná a nyelvét.
- Ismerem. Al..alagsorban. – Mondja, rá pillantok Ninre. Ezzel az a baj, hogy nem fogja elfelejteni, hogy velünk találkozott, így vagy megöljük, vagy pedig leütjük. Ám nem tudhatjuk azt sem, hogy amennyiben most leütjük, mennyi idő multán tér magához?
- Induljunk. – Mondom, de ahogyan kimondom, érzem, talán újra belém áll majd a hegyes füleivel.

Ezaras Azildor Kedvelte

Edeyra Rolar
Alkimista vagyok
Edeyra Rolar

there was more to you than the insipid whore you present yourself to be


❖ Történetem :
₰ Maybe just an average whore?
❖ Ulron :
568
❖ Tartózkodási hely :
₰ Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Pént. Nov. 26, 2021 11:07 pm

Praise the Gods III.
Edeyra & Nîndaer
We all hang on to something we know we're better of letting go. It's like we're scared to lose what we don't even really have.

Egyenes tartással, mozdulatlan ácsorgok néhány lépés távolságban tőlük arra az esetre, ha a férfi agresszívvé válna, netalántán kiszabadulna a gúzsából s Eyrára rontana. Meglehet, minden egyes megnyilvánulása bosszant a kérészéltű leánynak, ám a frusztráló tény nem kíván elhalványulni, miszerint félrészt azonos véren osztozunk. Ez az aprócska közjáték nem engedné végignézni a kiegyenlítetlen küzdelmüket. Megvetett kötődésem viszont nem jelenti, hogy mindenáron segítenem szükséges neki, tehát a kikérdezést egyelőre rá bízom. Nem szólok közbe, mikor olyan kérdéssel indít, mely rendkívül csekély a bájital hatásosságának megalapozására, s akkor sem engedek magamnak egy sóhajnál többet, miként napvilágot lát egy számomra nem kívánatos igazság. Legalábbis úgy vélem, nem adom különösebb jelét a kényelmetlenségnek, pedig Eyra mosolya láttán némi zavarodottsággal kapom el a tekintetemet. Gyengéd biccentéssel adom a tudtára szerény elismerésemet.
- Meddig hat a szérum? - teszem fel a magam kérdését a leánynak. A mérgek táján jobban kiismerem magamat, a feladataim során, legyen szó emberről vagy szörnyetegről, többször veszem hasznukat. Amennyiben kapok feleletet, a férfire süllyesztem a pillantásomat.
- Ismered Kadoretet? Ha igen, hol van most? - faggatózom, érdeklődéssel várva a feleleteit. Bízom benne, hogy nem a legnagyobb sült bolondot sikeredett elkábítanunk, megkötöznünk és egy bájital hatásának kitennünk, máskülönben lesznek még nehézségeink az este folyamán. Nagyobbak, mint engedelmessé tenni egy őrültet, s rábírni a támaszpontra sétálásra.

Deedra Gindrian Kedvelte

Nîndaer
Fejvadász vagyok
Nîndaer

I like muted sounds, the shroud of grey, and silence that comes with fog.


❖ Történetem : ❖ Ulron :
525
❖ Tartózkodási hely :
Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás); Kezdő (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Csüt. Nov. 25, 2021 6:24 pm
Praise the Gods III.

« taggeld;  @Nîndaer •  Zene; ide • credit; ♰   »
 
Hiába érződött igaznak a csodálkozása, és a szavai, nem hittem neki. Rezzenéstelen arccal figyeltem, ahogyan oda sétál a férfihoz. Minden pillanatban akarva, akaratlanul is a kilincset figyeltem, hogy mikor jönnek be, de talán az hiszik, jól érezhetjük ide bent magunkat hárman, meztelenül. Hiába vágyakoztam a pókbarlangos testének ismeretére, mára ez már talán megszűnni látszott.
Gyengéd mozdulattal rúg bele a férfiba, egyfajta ébredj már te barom szándékkal. mellkasom előtt összekulcsolt kézzel vártam ennek a kimenetelét, és agyam legapróbb bugyrában nem hagyott nyugodni a gondolat, hogy még is mit tehettem volna. Újra számításba veszem a bejövetelt, a kérdés lepörög előttem. Nem értem még mindig mit tehettem volna. Nem vagyok boszorkány, vagy mágus amitől azonnal elárul mindent. Nindaer valamit nagyon félre érhetett. Nekem az emberek a szex után beszélnek, abban az úgynevezett arany órában, amikor azt hiszik, egy buta kis szajha vagyok, akit le kell nyűgözniük. Még nem volt olyan feladatom, ami nem kívánta volna meg a testem, és azt gondoltam ez az este lesz az. Ám kételkedem most már magamban, kételkedem a képességeimben és abban, hogy való vagyok e a sólymokhoz, hiszen ezt megfogják biztosan tudni, Nindaer csak nem fogja elhallgatni, és akkor nekem végem.
Minden gondolat csak úgy jött és jött, olyan gyorsassággal, hogy a gondolataim hosszú óráknak tűntek nekem, amíg  a való életben egy pillanat volt, amire már úgy eszmélek fel, hogy az Elf szavait hallom. „Ébredj”. Mondja, amire oda pillantok, és a merev tekintettem életté kell.
Halkan ébredezik, s szemét is lassan lassan nyitja ki. Odébb lép, és érzem, engem kéret az úrfi.
Oda lépek hozzá, s kinyitom a üvegcse tetejét, majd erővel letuszkolom a torkán az italt.
- Reméljük hatni fog. – Mondom, bár nem volt bíztató, de meg akartam törni a csendet. Most várnunk kell egy kicsit, és akkor kérdezhetünk.
- Hol vagyunk? – Kezdtem egy balga kérdéssel, pár pillanattal később, hiszen előbb egy olyan kérdés kell, amit én magam is tudok.
- Caldenben, egy elhagyatott gyilkos házban, ahol egy gyilkos ölte meg a ház lakóit. - Mondja. Oké, ettől még nem vagyok biztos benne, hogy a szer hatott.
- Tetszem neked? – Teszek fel még balgább kérdést.
- Valójában a társad jobban megtetszett. – Nyögi fáradtas hangon.
- Azt hiszem hatott. – Mondom mosolyogva rá pillantva Ninre.  


Nîndaer Kedvelte

Edeyra Rolar
Alkimista vagyok
Edeyra Rolar

there was more to you than the insipid whore you present yourself to be


❖ Történetem :
₰ Maybe just an average whore?
❖ Ulron :
568
❖ Tartózkodási hely :
₰ Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Szer. Nov. 24, 2021 12:12 pm

Praise the Gods III.
Edeyra & Nîndaer
We all hang on to something we know we're better of letting go. It's like we're scared to lose what we don't even really have.

Összevonom a szemöldökeimet a kérdésére, s ha érdekelne egy árva momentumra is, hogy az ő tudatukban mi megy végbe, amiért a valóságot ilyen torzan tapasztalják meg, talán rákérdeznék, ő merre kalandozott az elméje lankáin, mikor a férfi a légyottal kínálkozott. Valamivel, ami nem képezte erőszak tárgyát. De nem érdekel, éppen ezért nem is méltatom további szavakra a leányt. Így is elég kínzó valaki olyanba fektetni karcsún mért bizalmamat, aki a legkevésbé tűnik gyakorlottnak nem hogy a munkájában, ám az élet egyéb területén is.
Tulajdonképpen meg sem lep, miként egy fiolát húz elő a semmiből, mely mint hamarost kiderül, igazságszérumot őriz magában. Milyen rémesen egyszerű és kényelmes megoldás. Vajon a többi sólyom is hasonló mód kezeli az ügyeit? Remélhetőleg… Határozottan megkönnyítené a bosszúm bevégzését.
- Lenyűgöző… - vetem oda csöndesen, az őszinteségtől meglehetős távolságba egyengetve a hangomat. Közben a megkötözött férfihez lépek, akinek az oldalát a tőlem telhető legnagyobb finomsággal rugdalom meg, hogy magához térjen. - Ébredj – szólok rá valamivel erélyesebben, melynek hozománya a halk nyöszörgése s a szemei apránkénti felnyitása. Közönyös ábrázattal fonom egymásba az ujjaimat a hátam mögött, majd odébb lépek tőle, átadva a terepet Eyrának.

Deedra Gindrian Kedvelte

Nîndaer
Fejvadász vagyok
Nîndaer

I like muted sounds, the shroud of grey, and silence that comes with fog.


❖ Történetem : ❖ Ulron :
525
❖ Tartózkodási hely :
Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás); Kezdő (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Kedd Nov. 23, 2021 10:14 pm
Praise the Gods III.

« taggeld;  @Nîndaer •  Zene; ide • credit; ♰   »
 
Na, nem mondod? Mondom már magamban, hiszen talán felesleges már szavakban dobálóznom neki. Úgy is ő lesz az okosabb. Erősen meghúzom a csomót, ebből nem fog kiszabadulni. Vannak férfiak, akik nagyon szeretik a kikörzést, gyakran hasznát veszem ennek. Rám ripakodik, amire befejeztem, és inkább az ajkamba haraptam.
- pff. – Pufogok egyet.
- te itt voltál, amikor a férfi felajánlotta nekem a nemi szervét, vagy valami titkos Elf világban voltál? Áh.. mindegy. – Vetem oda neki. Talán jobb lenne, ha ezzel az Elffel én többet nem is érintkeznék, jobb lenne az ilyenekből kimaradnom, és elég lenne valami egyszerű feladat. Talán maradok a lepedőgyűrésnél, ahogyan mondta. Senki szava nem bántott még így, ám igaza van tudom, többre lehetnék képes. Ám, még is ebben a helyzetben csak is a testi érintkezés jöhetett volna szóba.
Most forr a vérem, s igyekszem magam lenyugtatni.
- Akkor még jó, hogy nálam van ez. – Nyúlok az igazságszérumért, és mutatom fel neki.
- Mielőtt ide jöttünk ki kevertem egy igazságszérumot. – Mondom neki, majd visszateszem, ahonnan elővettem.
Gyökér vagy remélem tudod, már csak a fejemben szólal meg. Mit mondjam neki, úgy sem érdekli túlzottan.




Edeyra Rolar
Alkimista vagyok
Edeyra Rolar

there was more to you than the insipid whore you present yourself to be


❖ Történetem :
₰ Maybe just an average whore?
❖ Ulron :
568
❖ Tartózkodási hely :
₰ Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt
Ajánlott tartalom





Lakatlan épület - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
 
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tulveron Krónikái :: Calden-
Ugrás: