Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath


 
Lakatlan épület - Page 3 KaDiPE5
Lakatlan épület - Page 3 KaDiPE5

 

 
Lakatlan épület

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Utolsó Poszt Kedd Nov. 23, 2021 9:20 pm

Praise the Gods III.
Edeyra & Nîndaer
We all hang on to something we know we're better of letting go. It's like we're scared to lose what we don't even really have.

- Nem, nem lett volna jó. Akkor nem tudnánk kifaggatni – szűröm a fogaim között kevéssé lelkesen, ügyelve az eszméletét veszített férfire, amíg Eyra a kérésnek sem billogozható utasításomra kötélnek hasznosítható anyagok után néz. Igazán nem vártam volna el tőle, hogy mihelyt a helyzet oroszlánrészét lekezeltem, éppen ő bajlódjon az alak megkötözésével, ám ha nem lesz hatékony a csomója, nem fogok tovább a védelmére kelni. Elég fejfájást okoz az értetlenségével s a röpke éltűekre oly jellemző hisztériájával, mely az önhittségén és sértettségén alapul. Ahelyett, hogy az energiáit arra fordítaná, ami a feladata…
- Fejezd be a cirkuszt, úgy viselkedsz, mint akinek életében még csak hasonló munkát sem kellett elvégeznie – morranok rá csöndesen. - Nekem egészen mindegy, mivel érted volna el, hogy beszéljen nekünk, ez a dolgod. Noha nehéz elhinnem, hogy kizárólag a lepedőt gyűrve vagy képes minderre – magyarázom továbbra sem emelve fel a hangomat, mindazt már nem tűzve hozzá a mondanivalómhoz; talán erre tartják a sólymok, nem többre. Ami meglehetősen elkeserítő… Míg az én módszereim a fájdalmon, a kínokon s a megfélemlítésen alapulnak, az övéinek a meggyőzésen, a bizalomba férkőzésen és a szimpátián kellene gyökeret ereszteniük. Legalábbis az elképzeléseim szerint.
Apró szusszanással igyekszem csillapodásra bírni pezsegni tetsző véremet, mely mindhiába a férfi nyakának elroppantásáért epekedik megkönnyebbedés gyanánt. Talán éppen az bosszant fel, mennyire gyomorforgatóan hasonlítunk Eyrával…
- Megvárjuk amíg felébred. Aztán megpróbáljuk megtudni tőle, hogy hol találjuk Kadoretet. Férkőzz a bizalmába, megkínozni túlzottan hangos és időigényes volna – teszem karba a kezeimet, hátamat az egyik fapillérnek döntve.

Edeyra Rolar Kedvelte

Nîndaer
Fejvadász vagyok
Nîndaer

I like muted sounds, the shroud of grey, and silence that comes with fog.


❖ Történetem : ❖ Ulron :
525
❖ Tartózkodási hely :
Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás); Kezdő (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Kedd Nov. 23, 2021 6:33 pm
Praise the Gods III.

« taggeld;  @Nîndaer •  Zene; ide • credit; ♰   »
 
Láttam, ahogyan szemöldöke megmozdult, ám nem voltam biztos abban, hogy ezt nekem szánja vagy ez az alap fizimiskája. „haszontalan” mondja nekem oly annyira csendesen, hogy csak a szája mozgását tudtam lekövetni, amire levegőt vettem. Valóban igaza lehet, talán egy napra elhitettem magammal, hogy nem kell majd mezítelenül eljátszva, hogy élvezem vonaglanom egy idegen, ám tessék, még is csak szajha vagy Edeyra, mit vársz? Talán az a közelség, amit éreztem Nin felé, elmúlni látszik, és még sincs egy barátom se ebben az alvilágban?
Átveszi a szót, és hirtelen kapja el a férfit.
- Még is.. – Kapom a mellkasomhoz a kezem, hiszen mindenre számítottam, de erre nem.
- Akkor az előbbi gondolatom, hogy vágjam el a torkát még is jó lett volna. – Mondom, majd az előbb kiszemelt függöny kötelet leszedem a helyéről, és oda sietek vele.
- Még is mit akartál volna? Ha?! – Kérdezem, miközben kötöm össze a két kezét a férfinek.
- Basszassam meg magam?? És azzal mire jutunk előrébb kedvesem? – Kérdezem halkan, hogy még véletlen se jöjjenek be a zajra, majd a melleim közül kiszedek egy zsebkendőt, amit a szájába tömködök.
- Szeretném hallani a nagy tervedet! – Mondom neki miközben a szemem szikrákat vet felé.



Nîndaer Kedvelte

Edeyra Rolar
Alkimista vagyok
Edeyra Rolar

there was more to you than the insipid whore you present yourself to be


❖ Történetem :
₰ Maybe just an average whore?
❖ Ulron :
568
❖ Tartózkodási hely :
₰ Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Vas. Nov. 21, 2021 10:29 pm

Praise the Gods III.
Edeyra & Nîndaer
We all hang on to something we know we're better of letting go. It's like we're scared to lose what we don't even really have.

Elfordítom a pillantásomat, miként Eyra az illendőnél közelebb lép a férfihoz, habár bizton veszem, az est egyik szervezőjét ez a legkevésbé zavarja. Felnevet a nyilván játszadozásnak értékelt szituációra, majd vélhetően a gondolatai összerendezésére az ablakhoz lép. Csupán ekkor tekintek vissza a leányra, aki meglepő mód tőlem várja a helyzet megoldását. Egymásnak vonom a szemöldökeimet a suttogása hallatán, s a lényem egy része szeretne úgy tenni, mintha képtelen lenne megérteni a szavait. Vonz a cserben hagyásának gondolata, éppen, mint mikor a Fürge Rókában oly lelkesedéssel vetett véget a vendége életének, csakhogy ezúttal nincs a közelben… Iván, vagy miként nevezte, hogy elrendezze helyette a problémáit. Viszont nem vagyok abban a pozícióban, hogy a vágyaimnak eleget tegyek.
- Haszontalan… - vetem oda csöndesen neki, majd a nekem háttal álló férfihez lépek, a mellettünk lévő asztalra helyezve az italomat. Igaz, a gyomrom rögvest felfordul, amint a felkarjaira helyezem felszabadult tenyereimet, de a legkevésbé kívánnám, hogy tüstént kiáltozni kezdjen.
- Ne vegye sértésnek a szavait, az első alkalommal mindig rendkívül bátortalan – suttogom a fülének, egyre feljebb egyengetve a kezeimet, mígnem aztán egy gyors mozdulattal fojtó fogásba szorítom a karjaimat a nyaka körött. Természetesen küszködik, igyekszik a lábaival rugdalni és a kezeit a sajátjaimba marva megszabadulni a levegőjének útját elálló kínoktól, de nem engedek neki. Szép lassan pedig elernyed a teste, amit óvatosan leengedek a földre.
- Légy hasznomra, és szerezz valamit, amivel összekötözhetjük a kezeit meg a lábait, és egy rongyot, amit a szájába tömhetünk – szűröm érces hangon az utasításokat, elégedetlenül szemlélve az eszméletét vesztett alakot. Eyra pontosan azért jött velem, hogy ne az én módszereimmel oldjuk meg a küldetést, hiszen az feltűnést kelt, s mégis itt vagyunk...

Edeyra Rolar Kedvelte

Nîndaer
Fejvadász vagyok
Nîndaer

I like muted sounds, the shroud of grey, and silence that comes with fog.


❖ Történetem : ❖ Ulron :
525
❖ Tartózkodási hely :
Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás); Kezdő (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Vas. Nov. 21, 2021 9:14 pm
Praise the Gods III.

« taggeld;  @Nîndaer •  Zene; ide • credit; ♰   »
 
Nem igazán tudom hova tenni a szituációt. Mit kellene tennem? Egy darabig kacérkodom a gondolattal, hogy a függöny kötelével kikötözzem a férfit, és a pengém a nyakának szegezzem.
Nem tehetem, hiszen egy szervezőről beszélünk. Akkor még is mit vár? Vagy is természetesen tudom mit vár, ám mind ezt Nindaer előtt?
Ismét egy kedves mosoly jelenik meg az arcomon. Lehetne rosszabb is. Közelebb lépek a férfihoz, olyan közel, hogy már centire legyek ajkaitól, s lágyam megsimogatom arcát, s a fedetlen felső testét.
- Előbb hallanám a legendát. – Mosolyodom, s lépek vissza a sértett kisfiútól, aki megfordulva kipillant egy pillanatra az ablakon.
- Még is mit vársz tőlem? Csinálnál valamit? Dolgunk van, vagy nézni akarod? – Suttogom egészen halkan, és roppant sebesen magam előtt, hiszen tudom ezt a féri nem hallja, ám Nin annál inkább. Köhögök egyet, hogy fedjem pillanatra a beszédet, de nem hallhatta, már messzebb állt tőlem, s figyelmét lekötötte egy röpke dőre, a kinn sétáló emberek a kertben.
Nem gondoltam azt, hogy érezhetem magam ennyire kellemetlenül egy helyzetben én is, de sikerült.


Edeyra Rolar
Alkimista vagyok
Edeyra Rolar

there was more to you than the insipid whore you present yourself to be


❖ Történetem :
₰ Maybe just an average whore?
❖ Ulron :
568
❖ Tartózkodási hely :
₰ Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Pént. Nov. 19, 2021 7:38 pm

Praise the Gods III.
Edeyra & Nîndaer
We all hang on to something we know we're better of letting go. It's like we're scared to lose what we don't even really have.

Látom végigfutni az ábrázatán a sértő szavaimon sarjadó rándulást, azonban szemernyi megbánást sem érzek a megállapításom felett. Ideje volna megválogatnia a megjegyzéseit, vagy nem meglepődni, amennyiben az éles nyelve még élesebbel találja magát szemközt. Éppen elég önuralmat és energiát emészt fel itt lenni a mocskos csapott fülűek között, mímelni a bűnös vágyaik után tespedőt olyas valakik parancsára, kiket talán még az itt egybegyűlteknél is jobban megvetek, nincsen hát szükségem még a hozzáértésem konstans megkérdőjelezésére is Eyra részéről.
Túl sok figyelmet azért nem szentelek a reakciójának, főként, hogy felbukkan a magát meg nem nevező alak, s beinvitál minket egy szobába, hol az állítólagos caldeni lidérc szedte az áldozatait. Kötve hinném, hogy valódi szörnyetegről lenne szó, hiszen tudvalévő, a lidércek vér helyett az álmokon csemegéznek.
- Aucs, megbánt kisasszony. Hát nem szórakozni jöttek ide? Vagy nem volnék kedvérevaló? Még csak az arcomat sem látja – magyarázza a férfi egyelőre jó kedéllyel, noha a hangjából kicseng némi sértett s gyanakvó él. Érzékelem, amiként rám veti a pillantását Eyra, de egyelőre nem lépek közbe, elvégre még hasznunkra lehet az est egyik szervezője. Persze a további beszédet megfontoltan a leányra hagyom.

Edeyra Rolar Kedvelte

Nîndaer
Fejvadász vagyok
Nîndaer

I like muted sounds, the shroud of grey, and silence that comes with fog.


❖ Történetem : ❖ Ulron :
525
❖ Tartózkodási hely :
Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás); Kezdő (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Pént. Nov. 19, 2021 4:57 pm
Praise the Gods III.

« taggeld;  @Nîndaer •  Zene; ide • credit; ♰   »
 
Sikerült megbántania. Úgy csinál, mintha én akartam volna a testem árusítani. Hiszek a kékekben, de természetes abban nem, ahogyan bánnak velem. Egy pillanatra talán láthatta, ahogyan akaratlanul az arcom megrándul, ám igyekeztem szerepben maradni. S lám kibújt a szög abból a bizonyos zsákból. Nem tart ő se másnak, pedig talán bíztam benne, hogy még is.
Érzéstelen hangja csak még jobban lök, s hasít bele a szívembe. Én nem szántam olyan kegyetlennek a mondani valóm, mint ő. Hiszen igen is tudom mit látnak benne, ám ezek szerint ő nem ismeri el, hogy bennem más érték is rejtőzhet.
Ám rendeződöm, hiszen koncentrálnom kellett. Talán én érzem úgy, de nagy nehezen csak válaszol őfelsége, és nekem vág egy igent. A férfi, vagy fiúízlésemet dicséri, mire lágyan felkoccanok, mint egy szűzies leány, ki alig kap bókot. Ennyitől megtudod állapítani, te bugris? Forgatnám meg a szemem, de hát ez más szerep.
Ajtó becsukódik mögöttünk, s legbelül elkapott a félsz. Hiszen kitudja, mi történhet. Mondjuk,  ahogyan én elismerem kedves Elfemet, azt hiszem nem kellene félnem, am] ő velem van. Rá pillantok futólag, gyorsan Nindaerre, amíg a férfi éppen más fele pillant. Tekintettemben benne, van a „Neked ez nem gyanus?!” pillantás. Egy nő sokféle képen tud nézni, akár egy töredék idő alatt is. Ha a barátnőm bajban lenne egy olyan férfi társaságával, kit nem kedvel, azonnal levenném azt, hogy segítségre van szüksége.
Éppen hogy közöttünk talál megnyugvást, s beszédbe kezd, és nem igazán tetszik, mit mond.
- Talán a lidérc érdekesebb volna. – Mondom, majd kortyolok. Hogy rúgjalak el Tulveron legvégéig te paraszt! Mi a fene történik most?

Nîndaer Kedvelte

Edeyra Rolar
Alkimista vagyok
Edeyra Rolar

there was more to you than the insipid whore you present yourself to be


❖ Történetem :
₰ Maybe just an average whore?
❖ Ulron :
568
❖ Tartózkodási hely :
₰ Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Kedd Nov. 16, 2021 8:17 pm

Praise the Gods III.
Edeyra & Nîndaer
We all hang on to something we know we're better of letting go. It's like we're scared to lose what we don't even really have.

A maszk bosszantó takarásából vonom meg az egyik szemöldökömet a kérdése hallatán, s ezúttal nem tudom magamban tartani a feltörekedni kívánó, gunyoros énemet. Kimérten hajolok a füléhez - a külvilágnak meglehet, bűnös szavak virágzásaként hathat a mozzanat.
- Nem mindenkinek szükséges az ágyban kínálnia magát ahhoz, hogy értéke legyen, Eyra… - suttogom neki színtelen hangon, nem érezve különösebb kényszert az igazam ecsetelésére arról, mégis mit látnak bennem a kékek. Egy hatékony fejvadászt, aki nem tesz fel ostoba kérdéseket, és a szörnyekhez is ért. Ez utóbbi kevés paplovagról mondható el a soraik között. Ilyen egyszerű.
Közben még ha kívánnám se tudnám tovább gördíteni a beszédtémánk fonalát, ugyanis mellénk szegődik egy férfi, akinek a jelenléte komoly önuralmat kíván meg, csakúgy a felkészülést egy kibontakozásban lévő fejfájásra.
- Igen… - bököm ki Eyra mímelt lelkesedésére, újabbat kortyolva a poharam tartalmából. Az édes íz mellett kiérzik belőle vajmi kesernyés is, amit egyelőre nem tudok hova tenni. Töprengeni pedig alig akad lehetőségem ekkora zsibongásban s a mellettünk kerepelő jelenlétében, hisz lassacskán a saját gondolataimat is nehezen hallom.
- Látom, kegyed kifinomult ízléssel bír – vigyorodik el sokat sejtetően az alak, miközben az említett szobába kalauzol bennünket a vendégek tengerében. Egy közepes méretű helyiségbe lépünk, ahol néhány gyertya dereng csupán, s mihelyt az ajtó is becsukódik mögöttünk, a zaj java része is kiszűrésre kerül. Összevont szemöldökökkel mérem fel a terepet, majd a házigazdára vetül a tekintetem, aki lelkes fordulattal lép kettőnk elé, félig-meddig közénk.
- Szívesen mesélek a lüdércről, ám úgy vélem, érdekesebben is elfoglalhatjuk magunkat – búgja elmélyült hangon, pillantását főként Eyrán pihentetve.

Edeyra Rolar Kedvelte

Nîndaer
Fejvadász vagyok
Nîndaer

I like muted sounds, the shroud of grey, and silence that comes with fog.


❖ Történetem : ❖ Ulron :
525
❖ Tartózkodási hely :
Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás); Kezdő (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Vas. Nov. 14, 2021 10:04 pm
Praise the Gods III.

« taggeld;  @Nîndaer •  Zene; ide • credit; ♰   »
 
Nem tudom már miért vágtam neki ezeket a szavakat. Ám talán még is már kezdtem besokkolni a nyivákolásból, hiszen megpróbálhatná, hiába áll messze a jellemétől. Csak sóhajtottam, és mosolyogtam, mint ha mi sem történt volna.
- Mit látnak benned a.. ? – Kérdezem, a kékeket direkt nem ejtem ki, nem vagyok barom bárki meghallhatja. Arcomon még ott ül a kellemes érzés, mint aki a világ legjobb eseményén veszt rész. Emberek nevetve, s vidáman, valamint kortyolgatva lépdelnek mellettünk.
- Na nem tévedtem akkorát. – Vonom meg a vállam. Tudom is én miféle mágia eszköztár létezik, vannak dolgok, amiket még magam sem tudok.
Nindaer remekül veszi eddig az akadályokat, csodálom nem hányta le a férfit. Bár kitudja, miféle gondolatok futnak át az Elf agyában, lehet kedvére való az úr, bár kétlem azt, hogy így volna.
Az idióta viccemet remekül fogadta a férfi, s kacsintott is. Csilingelő hangon nevettem, s ahogyan akarta azt bele is karoltam.
- Uh.. milyen izgalmas. Hallod ezt drágám? – tapsikolok picit, majd csak utána karolom át rendesen az urat.
- Kérem, egy percre sem habozzon mesélni, isszuk minden szavát, ahogyan ezt a remek bort is. – Kortyolok bele a borba. Végre valami normális ital, nem ser. Vajon merre lehet a barátunk, és mihez kezdjünk most?







Edeyra Rolar
Alkimista vagyok
Edeyra Rolar

there was more to you than the insipid whore you present yourself to be


❖ Történetem :
₰ Maybe just an average whore?
❖ Ulron :
568
❖ Tartózkodási hely :
₰ Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Szomb. Nov. 13, 2021 4:30 pm

Praise the Gods III.
Edeyra & Nîndaer
We all hang on to something we know we're better of letting go. It's like we're scared to lose what we don't even really have.

Rezignált arckifejezéssel viszonozom a mérges pillantását.
- Mégis hogyan segítene az elvegyülni? - teszem fel a költői kérdést, mielőtt még a képességeimen támadna kedve köszörülni a nyelvét. Ezúttal nem tudok magamban tartani egy apró sóhajt, mely a végtelen naivitásán vagy épp oktalanságán bugyogott fel a mellkasomból.
- Nem. Ahhoz tán korábban látnom kellett volna. Sem mágus, se bűvészmutatványos nem vagyok, kezdj a való világ talaján járni, Eyra… - tekintek rá érdektelenül, majd tovafuttatom róla a szemeimet a zsibongó vendégseregre. Tulajdonképpen nincsenek mérhetetlenül sokan, ám az épület korlátai közé szorulva felérnek egy hömpölygő tömeggel. Egy hömpölygő, lármás, kölnitől bűzlő és rendkívül alul öltözött tömeggel…
- Mint mondtam, a való világ talaja. Bár hallottam már efféle köpeny létezéséről – vezetem vissza rá az érdeklődésemet, de hiába ébreszt végre használható gondolatokat bennem a leány, megakasztja a társalgásunkat az est egyik házigazdája. Igyekszem rezzenéstelen ábrázattal átemelni tőle a poharat, száműzve a vonásaimról a feltörekedni kívánó, végtelen undoromat. Éppen, hogy képes vagyok még mindez mellé biccenteni is Eyrának.
- Kedvelem a humorát, kedves. Igyanak! Mint említettem, igazán minőségi bor, kár volna kihagyni – kacsint ránk, aztán a féltestvérem másik oldalára szökkenve megemeli a kezét, hogy belé karolhasson a leány. - Jöjjenek, a legizgalmasabb szobát fogom megmutatni. Állítólag a caldeni lüdérc ott szipolyozta ki az áldozatai vérét – meséli lelkesen, s amennyiben Eyra sem ellenkezik, megindul velünk az említett helyiség irányába. A magam részéről ezúttal nem válogatok vagy akadékoskodok, legurítok egy öblös kortyot a torkomon a felkínált italból.

Edeyra Rolar Kedvelte

Nîndaer
Fejvadász vagyok
Nîndaer

I like muted sounds, the shroud of grey, and silence that comes with fog.


❖ Történetem : ❖ Ulron :
525
❖ Tartózkodási hely :
Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás); Kezdő (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Pént. Nov. 12, 2021 7:58 pm
Praise the Gods III.

« taggeld;  @Nîndaer •  Zene; ide • credit; ♰   »
 
Nem tudtam nem érezni a tőle jövő feszült vibrálást, egyszerűen tudtam azt, hogy ez neki nagyon is kényelmet, és így minden megtett lépésem vele olyan volt, mint ha magam is üvegszilánkon járnék. Bár nem igen érdekelt a problémája, hiszen ennyit megtehetne, és valamennyi próbálkozik ám még se az igazi.
- Akkor tudom is én állj fejen, vagy valami. – Pillantok a szemébe mérgesen, s mondom.
- Te vagy itt a nagy fejvadász istenség, akkor gyerünk. Neked egy járásból tudni kellene nem? – Mondom, ám komoly arcvonásaim nem tudtam sokáig tartani, hiszen a következő mondata már megmosolyogtatott.
- kéne neked egy láthatatlan köpeny, nincs valami mégis ismerősöd? – Mosolyodom el. Olyan finoman mondta ezeket, hogy nem bírtam tartani a mérgességem.
Ám nem tart sokáig a beszélgetésünk ezen része, egy fiatal ember lép elénk kellemesen alul öltözött állapotában.
- Hmm, jobb is. Különben biztosan meg kellene, hogy öljem. – Harapok az ajkamba játékosan, és végig cirógatom a felső testét. Persze abszolút nem indultam be tőle, hidegen hagy, azonban tartanom kell magam.
- Azt hiszem, örömmel vennénk. – Pillantok Ninre.






Edeyra Rolar
Alkimista vagyok
Edeyra Rolar

there was more to you than the insipid whore you present yourself to be


❖ Történetem :
₰ Maybe just an average whore?
❖ Ulron :
568
❖ Tartózkodási hely :
₰ Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Kedd Nov. 09, 2021 11:09 pm

Praise the Gods III.
Edeyra & Nîndaer
We all hang on to something we know we're better of letting go. It's like we're scared to lose what we don't even really have.

A tervünk második és harmadik fázisában semmi kivetnivalót nem találok, ellenben az első pont, miszerint elvegyülünk, már okoz némi fejtörést a számomra. Érzem, ahogy minden áldatlan momentummal egyre szűkösebbé válik a bőröm s egyre inkább ki szeretnék ugrani belőle, hogy hátrahagyhassam ezt a fertőt, pedig még alig, hogy megérkeztünk… Elképzelésem sincs, miként fogom mímelni az estet élvezőt, hovatovább, egy megvetendő emberi lényt, azonban választásom továbbra sincsen. Nem kelthetek kétségeket a hozzáértésemet illetőn a kék palástosokban, nem addig, amíg be nem végeztem a küldetésemet.
- Ez fog némi nehézséget okozni a maszkok miatt… Kérdezősködni pedig balgaság volna – osztom meg vele a véleményemet csöndesen a célpontunk felkutatásával kapcsolatosan. A megoldás rendkívül kézenfekvő, de elképzelni sem kívánom a szituációt, melyben hajlandó volna hátrahagyni az arcfedőjét Kadoret. Főként, hogy elég Eyra közelsége ahhoz, a zsigereim a lehető legnagyobb kellemetlenséggel ránduljanak össze.
- Maradok a megközelíthetetlen nézelődő álcájában – suttogom neki vissza, ügyelve, hogy szavaim kizárólag az ő fülét érinthessék. S még éppen időben döntök amellett, hogy nem gyarapítom a mondanivalómat, ugyanis egy mindössze nadrágját és maszkját magán hordó férfi – vagy fiú – libben elénk, kezei között két kristálypohárral.
- Üdvözlet az érkezőknek! Engedjék meg, hogy bemutatkozzam, mint az est egyik főszervezője. Neveket itt ritkán firtatunk, ha nem bánják – magyarázza fájó üdeséggel, a kezünkbe nyomva a poharakat. - Remélem jól fognak mulatni, igyanak egy kis kedélyjavító bort! A legédesebb egyenest Mynzash földjéről – noszogat minket derűs mosollyal. - Esetleg körbevezessem kegyelmeteket, vagy inkább maguknak fedeznék fel a ház rejtelmeit?

Edeyra Rolar Kedvelte

Nîndaer
Fejvadász vagyok
Nîndaer

I like muted sounds, the shroud of grey, and silence that comes with fog.


❖ Történetem : ❖ Ulron :
525
❖ Tartózkodási hely :
Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás); Kezdő (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Szomb. Nov. 06, 2021 5:18 pm
Praise the Gods III.

« taggeld;  @Nîndaer •  Zene; ide • credit; ♰   »
 
Finom kezek segítik le rólunk a ruhát, mit bizonyosra veszek, hogy Nindaer nem viselhet jól, ám arcomon most csak a teljes móka és kacagás látszódhat. Igyekszem az embereket jól megfigyelni, és felmérni kik is lehetnek egyes álarcok alatt.
Mikor utunk tovább halad, már a boldogító nép körében egy, egy ismerős arcot vélek felfedezni. Egyesekre szomorúan néznék, hiszen a borzalmas rángáshoz hasonlítható a vonaglásuk, mint sem amit a Madamok tanítanak. Borzalom, honnan jött az a lány is, jaj. Eyra, inkább kocetrálj. Az ilyenért engem már elküldtek volna.
- Vegyülünk, megfigyelünk, és lassan megkeressük az embert. – Mondom, és remélem, egyetért velem, ám ő sokkal több ilyenben vehetett részt, mint én.
Örvendek annak, hogy nem kell magam lenge öltözetben rázni, ám lehet még is lesz feladatom az éjjel, hogy a gyanút elüldözzük.
- Próbálj meg úgy tenni, mint akinek tetszik ez, a végén még lebukunk. – Mondom finoman súgva a fülébe, mint ha csak Nindaer érdekelne. Valóban, tudom kellemetlen ám nem viselkedhetek úgy, mint egy kívül álló, kit nem érdekel, s indítanak be az események.






Nîndaer Kedvelte

Edeyra Rolar
Alkimista vagyok
Edeyra Rolar

there was more to you than the insipid whore you present yourself to be


❖ Történetem :
₰ Maybe just an average whore?
❖ Ulron :
568
❖ Tartózkodási hely :
₰ Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt
Ajánlott tartalom





Lakatlan épület - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
 
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tulveron Krónikái :: Calden-
Ugrás: