Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath


 
Lakatlan épület - Page 4 KaDiPE5
Lakatlan épület - Page 4 KaDiPE5

 

 
Lakatlan épület

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Utolsó Poszt Szer. Nov. 03, 2021 11:28 pm

Praise the Gods III.
Edeyra & Nîndaer
We all hang on to something we know we're better of letting go. It's like we're scared to lose what we don't even really have.

Nehéz lenne eldönteni, hogy a férfi kéjenc hangja, az álnevem iszonyatos volta vagy a leány mellkasából kitörni készülő szíve aggasztóbb élmény, de végül úgy ítélem, az utóbbi a legkevésbé frusztráló a füleimnek. Valahol tán még meg is nyugtat a tompa, ám szapora hang, mely ugyanakkora nehézséget hordoz magában az új akadályokkal szemben, mint az enyém keltette lomha, de annál elégedetlenebb ritmus.
Az ajtónállón átjutva sem könnyebbedik a lényem, az oldalunkról ugyanis maszkos szolgálók lényegülnek elő a homályból, és simítják le rólunk a köpenyeinket. Nehezen tudom megállni, hogy ne térjek ki előlük és surranjak át simulékonyan az egyre gyarapodó tömeg ölelésében, de megregulázom a menekülési vágyamat, hisz utána sem várna semmi áldásosabb, ráadásképp magunkra vonnám a nem kívánatos figyelmet. Hagyom hát, hogy félreérthetetlen érintésekkel elvegyék tőlünk a felesleges ruhadarabot, majd utunkra engedjenek a vígan falatozó, nevetgélő és italozó sokaságba, ahol egyelőre legfeljebb lengén öltözött egyéneket vélek felfedezni. Minden bizonnyal a „mulatság” fő mozgatórugója egy külön helyiségben zajlik.
- Most mit kellene csinálnunk? - nyögöm ki csöndesen, óhatatlan feszengéssel pillantva körbe a kényelmetlen maszkom takarásából. Az egyetlen könnyítő körülmény, mellyel előrukkolt Eyra, a kilétünket fedő álca volt, de elnézve a többi vendég hasonszőrű viseletét, nem bánom, hogy nem méltattam különösképpen az ötletét. Vajon még miről felejtett el tájékoztatni időben?

Edeyra Rolar Kedvelte

Nîndaer
Fejvadász vagyok
Nîndaer

I like muted sounds, the shroud of grey, and silence that comes with fog.


❖ Történetem : ❖ Ulron :
525
❖ Tartózkodási hely :
Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás); Kezdő (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Szer. Nov. 03, 2021 5:55 pm
Praise the Gods III.

« taggeld;  @Nîndaer •  Zene; ide • credit; ♰   »
 
Nem csinált semmit feleli, s ajkam széle egy picit megrándult. Valóban azt érzem, mellette önmagam lehetek, s elengedhetem az e fajtarángásaim, vagy apró szerepbéli kiesésemet. Azonban nem tudhatom, lehet a végén nagyot csalódom benne, és kiderül az is, hogy mind végig jelentett rólam a kékeknek. Soha egy percre sem vesztettem a hitem a kékekben, és a módszereikben más különben nem viselném el a testem gyalázását. Olyan érdekes, ha egyszer valaki a fejembe látna, s látná bennem a kettőséget. Talán neki se lenne szabad megmutatnom valós gondolataim?
Könnyedséggel játszom el a maga biztos nőt, s meg nem mondanák rólam, hogy belül lassan összeomlok. Szívem hevesebben, s hevesebben vert ez az, amit nem tudok olyan jól kontrolálni, mint Katarina a másik nő, ki ugyan így a hivatásom végzi. Ő képes rá, hogy a szívét szabályozza, talán mert hallott az a nő legbelül, s bennem még ott a csekély vágy az életre. Nin jól hallhatja, ha hallgatózik, ahogyan a szívem, mint egy kolibri szárnya vergődik.
- Csodálatos! – Mondom, s megnedvesítem ajkaim.
- Meglesz. – Mosolyodom el, s finoman húzom magammal Nint is.
Tipikus flancos, textiles össze jövetelre jöttünk. Gyakran voltam ilyeneken, de egyszer sem volt ilyen feladatom. Még mindig nem tudom, hogyan nem ájultam el a félelemtől, de valamiért erőt adott nekem. Maszkom finoman igazítom, és egy finom lassú levegőt veszek, amit ugyan így ki is fújok. Istenekre!






Edeyra Rolar
Alkimista vagyok
Edeyra Rolar

there was more to you than the insipid whore you present yourself to be


❖ Történetem :
₰ Maybe just an average whore?
❖ Ulron :
568
❖ Tartózkodási hely :
₰ Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Hétf. Nov. 01, 2021 5:42 pm

Praise the Gods III.
Edeyra & Nîndaer
We all hang on to something we know we're better of letting go. It's like we're scared to lose what we don't even really have.

- Im agor alnad (Nem csináltam semmit) – jelentem ki csöndesen, ártalmatlan feleletként a felszólítására, s ha szokásom volna mosolyogni, tán egy egészen haloványat még mellékelnék is a kijelentéshez. Egy kérészéltű momentumra felelevenedik bennem, miként piszkálták egymást a testvérek a közösségünkben, azonban egyhamar emlékeztetem magamat arra, kinek a fattya is ácsorog épp mellettem. Utána pedig az eddigi várakozáshoz képest túlzottan sietősen sorra is kerülünk a kapunál.
Képtelen vagyok időben válaszolni a kérdéseire, nem anélkül, hogy gyanút keltenénk, így hát akként érünk a vendégeket fogadó alakhoz, hogy bárminemű egyetértésre juthatnánk a jelszót illetően. Noha az álnevem hallatán megkockáztatom, hirtelenjében eltörpül a fals jelszó felett érzett csekély aggodalmam. Iszonyatos választás.
- Igen igen, megvannak! És a nevekhez tartozó jelszó is rendben találtatik. Fáradjanak beljebb, s… érezzék jól magukat – kacsint Eyrára a maszkja alól, és a hangjából ítélve pontosan olyan kéjenc ábrázattal meredhet rá, mint általában a leány közelébe kerülő férfiaknak szokása.
Szusszanok egy csöndeset a megkönnyebbülés oltárán, csakhogy rögvest rádöbbenhessek, a neheze még igazán messze akad. A csuklyámat nehézkesen lehúzva lépdelek beljebb a féltestvéremmel a méretes épületbe, melyet belülről mindenféle finom kelmékkel, lenge textíliákkal és ragyogó növényekkel ékesítettek. Persze legyen bármennyire is a szemnek tetsző a környezet, a benne mozgó emberek mocskát képtelen elnyomni.

Edeyra Rolar Kedvelte

Nîndaer
Fejvadász vagyok
Nîndaer

I like muted sounds, the shroud of grey, and silence that comes with fog.


❖ Történetem : ❖ Ulron :
525
❖ Tartózkodási hely :
Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás); Kezdő (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Hétf. Nov. 01, 2021 2:56 pm
Praise the Gods III.

« taggeld;  @Nîndaer •  Zene; ide • credit; ♰   »
 
Nem tudja elkerülni a figyelmem Nindaer merevsége, akárcsak egy férfi hímtag, úgy vált kővé. Már elvesztettem a kezdeti érdeklődésem, és inkább hagytam a megfejtését, és azt is, hogy tudjam mi lehet a ruha alatt. De még is bizalmam volt felé, ami nagyon ritka.
Belekarolva próbálom eljátszani a bolondot, ám ez nélküle nem igen megy. Azonban, nem is várom el tőle, hiszen nagyon nem ilyen a személyisége, s távol állna tőle.
Újabban lefagy a kedves mosolyom, s nyelvembe harapok.
- Gwanno ereb nin! -  (Hagyj békén!) Mondom egészen halkan, hogy csak is ő érthesse. Férfiak, próbálom erre fogni, és persze arra is, hogy egy csuhánál nem terjed tovább az ízlése. Magamnak jól tetsző voltam.
- Oh, pedig reménykedtem. Már, már nem vagy olyan fertelmes. – Veszem fel újra a műmosolyt. Haladhatnánk már! Mire bejutunk addigra már az anyázásnál is túl leszünk, nem jó ennyit beszélgetnem vele.
- Mi!- Kapom fel a tekintettem, majd rá pillantok, ám igyekszem ezt zavartalan tenni.
- Mit hallasz, mi az? – Kérdezem, most egyszer hasznomra lehetne… nem pedig rá vágná, hogy más jelszó.. hallgatózón. Itt a helye az imának.. „Hiszem a káoszt, mi elhozza a nyughatatlanságát Tulveron világára, hiszem a harmóniát, mi rendet tesz a káosz után. Hiszem a két istent, …….” Mormolom magamban.
- Oh sajnálatos. – Mondom azt együttérzést színlelve tökéletesen.
- Eyra és Vlagimir. – Mosolyodom el kedvesen.
- Jelszó? – Kérdezi újra feszülten. Most mondjam azt? Úgy sem lesz jó!!
- Nincs kegyelem. – Suttogom szexisen, s lágyan.






Nîndaer Kedvelte

Edeyra Rolar
Alkimista vagyok
Edeyra Rolar

there was more to you than the insipid whore you present yourself to be


❖ Történetem :
₰ Maybe just an average whore?
❖ Ulron :
568
❖ Tartózkodási hely :
₰ Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Szomb. Okt. 30, 2021 3:24 pm

Praise the Gods III.
Edeyra & Nîndaer
We all hang on to something we know we're better of letting go. It's like we're scared to lose what we don't even really have.

Rezignált ábrázattal, noha összeszoruló gyomorral hagyom, hogy belém karolva mímeljük az összetartozót, azonban ennél többre képtelen vagyok a látszat fenntartásáért. Pedig nem vagyok vak mások magaviseletére; előttünk nem sokkal egy pár hasonlóként összebújva várja a sorát, de míg én mozdulatlan ácsorgok Eyra mellett, addig az ő kettősük férfi tagja széles mosollyal hint csókot a fehérnép halántékára, mielőtt cinkosan összenevetnének egymás között. A féltestvéremnek könnyedén megy leképezni azt, amit nem érez, viszont én képtelen vagyok rá. Meglehet, túlzott hűség láncol ahhoz, ami rég elveszett, ám az a tény sem csekély, az égvilágon semmi hasonlót nem kívánnék még elképzelni sem magunk között a rokonommal.
- Nem látom a különbséget – jelentem ki érdektelenül az öltözékét illetően, kitartón mustrálva az előttem lévő ember hátát, bár a halovány méltatására kénytelen vagyok lassacskán felé fordítani a tekintetemet, melynek irányát a fejem csupán félrészt követi le.
- Ne reméld, hogy magamra kentem azt a pancsot, amit adtál. Éppen elég a te illatfelhőd – tudatom vele csöndesen, előrébb lépdelve, miként sorra kerül a gerlepár. Távolabb állnak tőlünk, nyilván a hely és az esemény inkognitójának megtartása érdekében, de még így is kitűnően hallom, amint az arcát maszkkal eltakaró, csuhás alak a listáját átnézve a jelszóról kérdezi őket. Ami közel sem az, amit mi ismerünk.
- Más jelszót mondtak – osztom meg sietve az információt Eyrával, azonban a stratégiaváltásra vagy bárminemű megbeszélésre sem marad időnk, ugyanis rajtunk a sor. Az illető megköszörüli a torkát.
- Ennyi későn érkezőt… Máskor a szíves vendégek legyenek kedvesek pontosak lenni. No de, kérhetnék egy nevet és a jelszót?

Nîndaer
Fejvadász vagyok
Nîndaer

I like muted sounds, the shroud of grey, and silence that comes with fog.


❖ Történetem : ❖ Ulron :
525
❖ Tartózkodási hely :
Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás); Kezdő (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Pént. Okt. 29, 2021 8:26 pm
Praise the Gods III.

« taggeld;  @Nîndaer •  Zene; ide • credit; ♰   »
 
Magamat is felül múlva jelentem meg. Nem gondoltam, hogy valóban sikerül ez az egy óra határ, ám még is. Felvettem a legtöbbet sejtető kellemes, kedvenc ruhám, s ékszereim. Finom illatfelhőt húzok magam után, amit én kevertem. A legtöbb férfi ettől megbolondul, s kellemesebb a társaságuk.
Nem gondoltam, hogy sikerült elrángatnom, arra pedig végképpen nem számítottam, hogy illata sem egyenlő egy istállóéval. Remélem felkente az üvegcse illatot, mit adtam neki.
- Ugyan, ugyan.. nem. – Mondom kellemes mosollyal, ami külvilágnak szól, ám apró szem rezzenésem, ami az idegtől, és tőle jön ki az, az ami neki.
Ne akarjon felidegesíteni, bármikor bárki vérében úszik, de egy kedves mosolyra nem képes? Értem, imádom a vércsurgó, melegségét ám ez is szükséges. Belekarolok, és közelebb vonom magamhoz. Elhiheti én is szívesebben vonnám magamhoz az egyik leányt, ám ez is szükséges.
Várjuk a sorunkat, s ekkor újra sikerül felidegesíteni.
Lassú pislantással, s most már mosoly nélküli tekintettel nézek rá.
- Komolyan? – Szívom meg ajkam. Majd finom levegő, s újra a vidámság.
- Képzeld drágám, ez bizony új, és friss. Valamint még mosakodni is volt időm. Tudod, az a helység ahol vizet használsz, és nem leszel olyan szagú, mint egy varacskos disznó. – Biccentem el kedvesen a fejem. Kívülálló meg nem mondaná, hogy ez egy sértett válasz volt, hiszen arcom nem tükröz ilyet, ezért is hátha ijesztőbbnek.
- Kivételesen te sem vagy büdös. – Mondom valami bókként?





Nîndaer Kedvelte

Edeyra Rolar
Alkimista vagyok
Edeyra Rolar

there was more to you than the insipid whore you present yourself to be


❖ Történetem :
₰ Maybe just an average whore?
❖ Ulron :
568
❖ Tartózkodási hely :
₰ Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Pént. Okt. 29, 2021 3:28 pm

Praise the Gods III.
Edeyra & Nîndaer
We all hang on to something we know we're better of letting go. It's like we're scared to lose what we don't even really have.

Igyekszem megregulázni a vonásaimat, ám ezen a ponton, a ház kapuja előtt ácsorogva s várva a sorunkra bizton veszem, az aggodalom és az elbizonytalanodás széles palettája hullámzik végig az ábrázatomon. Igaz, tekintélyes a nyüzsgés, azonban képtelen vagyok kizárni az épület belsejéből elcsípett összetéveszthetetlen hangfoszlányokat, amelyeket a nők éles és a férfiak öblös nevetése sem tud kellőképpen elnyomni. A szenvedély fülsértő, bűnös nyomai áthasítanak az üvegpoharak csörgésén s a fémtányérok koccanásain is.
Mély sóhajjal mérem végig a mögöttünk elterülő üres, az éjszaka jótékony leplébe burkolózó utcarészletet, eljátszva a menekülés gondolatával, de amint Eyrára süllyed tova a pillantásom, illetve a sokat sejtető mosolyára, összeszorítom a számat és nagyobb eltökéltséggel dolgozok a belső pánikom elfedésén. Persze mindhiába, ha udvari bolondnak érzem magamat, ki kényszeredett mosollyal lépdel a bitófa irányába.
- Talán egyszerűbb lenne kivárni a végét, és a hajnal homályában lecsapni rá… Han iston (szerintem)  - suttogom neki körültekintő távolságban az előttünk sorakozóktól, nehezen állva csupán meg, hogy ne húzzam az arcomba a barnás köpenyt, melynek vékony anyaga idegen érzetként simul a testemre. Az égvilágon semmit sem szívlelek a jelen momentumában, még a kés helyét sem a csizmámban, amely általában a másik oldalon szokott megbújni.
Sejtvén a válasza nemlegességét, újabb szusszanással mérem végig a leány küllemét, most először hagyva gondolatot a találkozásunk óta a gúnyájának, melynek cseréje kereken egy órával nyújtotta meg a ma esti kínjaimat. Leheletnyire összevonom a szemöldökeimet, zavarodottan realizálva a csekély különbséget.
- Átöltöztél? Ugyanaz a ruha van rajtad – állapítom meg határozott meggyőződéssel, elengedve a tényállást, férfi szemmel és a divatra teljesen érzéketlenül meglehet, csak bennem nem hagyott nyomot a két öltözet közötti eltérés.

Deedra Gindrian Kedvelte

Nîndaer
Fejvadász vagyok
Nîndaer

I like muted sounds, the shroud of grey, and silence that comes with fog.


❖ Történetem : ❖ Ulron :
525
❖ Tartózkodási hely :
Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás); Kezdő (Alkímia)




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Pént. Okt. 29, 2021 2:40 pm

Az egykor nemesi otthont sokan elátkozottnak tartják, habár kevesen ismerik a közvélekedés hátterét. Lassan két évtizede esett, hogy a caldeni lidércként elhíresült gyilkos végzett a házban élőkkel, miközben aludtak. Felnőttekkel, gyerekkkel, cselédekkel és állatokkal egyaránt. Akik még emlékeznek a szörnyű tragédiára, iszonyatos vérontásként szokták leírni a sajnálatos történéseket, s kivétel nélkül mindannyian hiszik, hogy a megsanyargatott lelkek változatlanul az épületben kísértenek.
A házat a család egy távoli rokona, az egyetlen örökös tartja gondozása alatt, ám képtelen túladni az ingatlanon amannak borzalmas híre miatt.
Krónikás
Tulveron főkrónikása
Krónikás

Great stories happen to those who can tell them


❖ Ulron :
2128
❖ Tartózkodási hely :
Tulveron




Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Lakatlan épület - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt
Ajánlott tartalom





Lakatlan épület - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
 
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tulveron Krónikái :: Calden-
Ugrás: